Kosmetická značka Institut Esthederm, které jsem věrná už přes 12 let přišla s novou řadou INTENSIVE PROPOLIS+. Jak už jste určitě slyšeli, Propolis je často označován jako přírodní antibiotikum s blahodárnými hojivými účinky. Je využíván v lékařství, ale právě i v kosmetice, kde má perfektní účinky na problémy s pletí.

 

 

Nová řada INTENSIVE PROPOLIS+ se soustředí na léčbu akné, jizviček, rozšířených pórů i mastné pokožky. Zároveň má omlazující účinky, a tak je ideální pro ženy, které trápí akné v dospělosti. Je certifikovaný jako organický tedy v bio kvalitě. To znamená, že jeho získávání je šetrné k včelkám i přírodě.

K dostání jsou hned čtyři produkty z této unikátní řady.

 

 

Zdokonalující krém, který je zmatňující, obsahuje peptidy a kyselinou ferulovou, která působí jako silný antioxidant a zároveň zabraňuje tvorbě pigmentových skvrn.

 

 

Koncentrované sérum, které je určeno k lokální léčbě nedokonalostí s nejvyšším obsahem BIO propolisu (25 %), hojí jizvičky, působí antibakteriálně a díky obsahu kyseliny salicylové předchází ucpávání pórů a dalším zánětům.

 

 

Lotion sérum, což je propolisové čisticí lotion sérum obohacené o zinek. Stahuje póry, působí antibakteriálně a snižuje tvorbu kožního mazu

 

 

Hloubkově čisticí maska s kaolínem a propolisem pro ještě krásnější pokožku bez akné a ucpaných pórů, okamžitě z pleti odstraňuje přebytečný kožní maz, čistí černé tečky a stahuje zánětlivé léze.

Řada je navíc obohacena o účinné omlazující složky (peptidy, kyselina ferulová), díky kterým je možné v jeden čas léčit nedokonalosti a zároveň viditelně omlazovat pokožku a specifické účinné látky, které jsou vhodné při léčbě akné u dospělých (kyselina salicylová, zinek, kaolín).

Propolisové sérum mám doma už řádku let, nemělo by chybět v žádné domácí lékárničce.

V Brně si můžete celou řadu vyzkoušet a zakoupit v salonu Esthederm Brno v Novém Semilasse.

Esthederm Brno/ web