Už je to dávno, co jsem si oblíbila thajské masáže. Vždy mě totiž postaví „na nohy“ nebo spíš na záda?:) Už nějakou dobu trpím na velký bolesti zad, který bohužel nejdou vyřešit jen pravidelným cvičením, tak jsem se naučila chladnější část v roce „přežívat“ s bolestí zad, která je zrovna v tomto období horší, tím, že pravidelně chodím právě na thajské masáže a do sauny. Mimo jiné i cvičím, což mě udržuje fit po celý rok.

Navštěvuji brněnský Sabai, který tu tuším byl jako první salon poskytující thajské masáže. Většinou volím klasickou thajskou masáž nebo olejovou, tentokrát jsem ale chtěla vyzkoušet něco nového a zrovna byla v nabídce novinka Femina Pampering, která je kombinací peelingu, zábalu a masáže. Takže po létě pro pokožku ideální.

Začal nám podzim, období náročný pro tělo i duši, zmizelo nám na několik dnů sluníčko, snad se zase brzy objeví, tak se pojďte trošku rozmazlit alespoň formou masáže.

Masáž Femina Pampering je určena pro nás ženy, aby se nám uvolnily svaly a získaly jsme sametově hebkou pokožku. Kombinace bylinných produktů oddaluje přírodní cestou stárnutí kůže. Jako první vás čeká důkladný peeling himalájskou solí, pokožka se tak vyhladí a přichystá na výživný zábal z šípkového oleje a růžového jílu s extrakty z keře divokého jamu a sojových sterolů. Během zábalu si užijete i péči o obličej, kdy vám bude provedena jemná olejová masáž. Obsažené fytoestrogeny také působí proti stárnutí a znatelně omezují tvorbu vrásek. Květinová esence růžového geránia dodává celkovému ošetření naprosto výjimečnou vůni. Končí se hodinovou relaxační masáží celého těla olejem z „luční pěny“, neboli byliny meadowshow – mokřadky, v kombinaci s lískovým olejem, který je bohatý na omega 6 kyseliny.

Pocit sametové pokožky vydržel hodně dlouho po ošetření, všem můžu doporučit.

Sabai najdete na Pekařské 7, pro objednání volejte 775 257 507.

Sabai Thai Massage centers/ web