Myslím, že když napíšu, že zimy už máme tak nějak všichni dost a všichni se nemůžeme dočkat jara, bude to jedině pravda! Těšíme se až budeme moct odložit těžký kabáty, zimní boty a dát si na sebe něco lehčího. K tomu stačí pár stupňů navíc a sluníčko. Já sama se už nemůžu dočkat! Konec zimy, je vždy takovej dlouhej a únavnej. Na druhou stranu se už teď můžeme těšit na krásný roční období, kdy všechno ožívá a myslím, že už zase tak dlouho čekat nebudeme. Kdyby se střídalo jen jaro a léto vůbec bych se nezlobila, jsou to moje dvě nejoblíbenější roční období.

Jaro se promítne i v naší lepší náladě a vlastně i v nabídce obchodů, v Rebelion store už je to naspadnutí. Tady je novinek více a jedna z nich je ta, že brzy store najdete na nové adrese, kde najdete o moc více zboží, momentální store je krásný, ale už velikostně nestačí. A protože ve storu najdete samý originální módní kousky od českých a slovenských návrhářů, tak se rozšíří i jejich nabídka, ale o tom vám napíšu zase někdy příště. Rozhodně se máme na co těšit!

Moc oblíbeným svrškem se staly plédy od slovenské designérky Andrey Vankomer v různých barvách a s příjemným materiálem, kombinace půl na půl merino bavlna a polyakryl. Taky uvažuji nad tím, že si ho koupím, je to ten kousek, který unosíte v podstatě kdykoliv, hodí se jak na letní chladný večery, tak na podzim, jaro, stačí se jen zachumlat a zahřeje vás. Nosit ho můžete volně nebo si ho ovázat páskem.

Najdete tu i různé lehčí kabáty nebo bundičky, které jsou ideální právě na jaro, kdy je ještě ráno zima  a odpoledne už si ho můžete přehodit jen přes rameno.

Rebelion store najdete stále na adrese Jakubská 5.

Rebelion store/ web/ eshop