Milé dámy, dnes mám pro vás inspiraci na už skoro letně laděnou kolekci z butiku Vanity fashion, který najdete v centru Brna na Vachové ulici.

Butik nepatří mezi velké, zato tu najdete modely, které se v Brně jen tak nevidí, říkám jim poklady. Většinou jsou i po jednom kusu ve velikosti. Jsou to módní kousky, které se vám ve skříni neohřejí, budete je chtít nosit často. Jsou stylové, nadčasové, mají kvalitní a pohodlné materiály, jsou precizně vypracované. Tak to vnímám.

Jak už jsem vám psala několikrát, tady se žena opravdu v modelech cítí žensky. Proto i když se třeba chystáte na nějakou významnou událost, jakéhokoliv charakteru a nevíte, co si obléct, ve Vanity vám s výběrem pomohou. Je to tu založené na osobním přístupu ke klientovi, zkrátka musíte odcházet spokojeni. Tak by to mělo být pokaždé.

Majitelka si zakládá na kvalitě a originalitě, proto jezdí oblečení sama vybírat do Itálie.

Na jarních a letních měsících mám nejradši barevnost. Ta se promítá právě i v módě. Jak samy víte, barvy dokážou rozzářit, dokonce omladit o několik let. Stačí zvolit tu správnou barvu pro vás a padnoucí kousek.

V butiku najdete i spoustu doplňků, které mohou celkový outfit oživit.

A jaké značky v butiku najdete? Mezi nejznámější patří Mangano, Vicolo, Motel, Roberta Biaggi a další.

Vanity fashion/ web

Vanity fashion/ facebook