V Brně se před pár dny otevřel nový svatební salon s krásným názvem Zasnoubená.

Vzpomněla jsem si, že když jsem měla svatbu, to už je 13 let zpět, tak výběr šatů byl docela hodně bídný! Pár salónů v Brně nabízelo docela šílené šaty v jednom stylu, no prostě a jednoduše bonbónek, mašle a velice přeslazené, to nebylo nic pro mě.:) Ale to, co zažívá Brno v posledních letech, co se nabídky svatebních salónů a šatů týče, to jsou doslova hody! Teď by se mi vybíralo! No vlastně nevím…

Předtím jsem moc na výběr neměla, vyhlídla jsem si jedny šaty a dál jsem ani nehledala. Teď bych asi nevěděla, které vybrat dřív. Zajímalo by mě, co je pro vás priorita při výběru šatů? Každý to má jinak. Někdo chce mít supr krásky, v kterých se ale nedá pořádně chodit a mít je jen na obřad a na focení. A někdo zase šaty takové, v kterých se dá být až do noci, které na sobě skoro necítíte. Ano, i takové jsou na výběr.

V salonu Zasnoubená.cz jsou v nabídce šaty z různých koutů Evropy v té nejvyšší kvalitě. Na výběr je spousta velikostí a i nastávající maminky si tady vyberou. Pár modelů jsem vyzkoušela a je to teda fakt nádhera, ty střihy i materiály, každé trošku jiné. Co se mi teď na šatech líbí hodně, tak jsou dlouhé rukávy. Kombinace dlouhý rukáv a holá záda, to je něco! Podle mě daleko víc než hluboký výstřih. Ale výstřihy už pomalu odchází, zdá se mi a vrací se více k cudnosti.

Vzhledem k tomu, že je období plesů, je dobré zmínit, že si v salonu můžete vypůjčit i společenské šaty vhodné pro všechny příležitosti. Viděla jsem je a na výběr je několik krásných barev, ty vám zase nafotím někdy příště.

Prostředí velmi příjemné, je tu velká  zkoušecí kabinka, u ní sedačka pro pohodlné posezení spoluúčastníků výběru. Pro lepší vybírání si s kámoškama můžete dát skleničku, tak to jde vždycky lip!:)

A pokud sháníte šaty pro družičky, tak ty tu najdete taky a myslím, že tak velký výběr jsem snad ještě nikde neviděla. Můžete se podívat přímo na web, tam jsou pro vás nafoceny.

Svatební salon Zasnoubená.cz najdete na ulici U Leskavy 31.

U salonu se dá pohodlně zaparkovat a z centra jste tu za pár minut.

Zasnoubená.cz/ facebook

Zasnoubená.cz/ web