Pánové, po dlouhé době to bude něco jen pro vás a my holky, se můžeme koukat, protože je na co! Rádi se hezky oblékáte a máte rádi módu? Pak by vás mohl zajímat můj dnešní tip!

 

 

Ale je to i pro ty z vás, kteří si s výběrem oblečení nevíte moc rady a potřebujete poradit. Znáte to, ve skříni máte možná jen jednu oblíbenou košili, jinak tento druh oblečení moc nenosíte, ale čeká vás svatba nebo jiná událost, kde se potřebujete trošku víc vyfiknout a samozřejmě chcete, aby vám to slušelo!

 

 

Manemo je značka s prvotřídním oblečením na míru a v březnu míří do Brna! Jestli potřebujete nový oblek nebo jen perfektně padnoucí sako či košili, máte jedinečnou možnost. Sídlo mají zatím jen v Praze, ale protože je o jejich oblečení zájem i u nás v Brně, jezdí sem na měření zákazníků. Při měření vám se vším poradí, s výběrem materiálu, barvou, vzorem, délkou, prostě se vším tak, abyste byl co nejvíc spokojen ve svém na míru ušitém oblečením a cítil se skvěle.

 

 

V březnu i dubnu se chystá hned několik termínů měření, tak pokud máte zájem, můžete si rezervovat svůj termín na tomto odkaze zde.

Měření proběhne 5. – 7.3., dále 9.4. a 24.-25.4. v Business parku Vlněna, Vlněna 5, Brno.

 

 

Při zadání kódu “Lifestylebrno” vám bude odečteno 15% z ceny.

Manemo.cz/ web

Manemo.cz/ fb