Koncem dubna nás v Brně na Malé Americe čeká jeden z největších Food Festivalů na téma Ochutnej svět. Tento rok se jedná už o druhý ročník. Minulý rok jsem si ho nenechala ujít a bylo to skvělý. Tolik výbornýho jídla na jednom místě jsem dlouho neviděla. Je tu opravdu zastoupeno několik světových kuchyní, takže si můžete dát na co máte zrovna chuť! Vyzkoušet můžete třeba i hmyzí „dobroty“!:)

2.ročník nejrozmanitějšího Food Festivalu na Moravě přináší přehlídku kuchyní, delikates i potravin ze všech koutů světa. Během víkendu, bez letenek a pasů, prožijete gastronomický zážitek. Ochutnáte kuchyně, o kterých se Vám nezdálo a nasajete atmosféru nejen z „Malé Ameriky“, ale i dalších světových kontinentů.

Těšit se můžete na gurmánské zastoupení asijské kuchyně, pravý americký fastfood, extrémní kuchyně v podobě hmyzu, ale i evropskou klasiku. Nebude chybět středomořská, skotská a britská kuchyně. Milovníci francouzských a italských pochutin také nebudou opomenuti. Na své si přijdou i zástupci sladké kuchyně. Francouzské palačinky, čerstvá zmrzlina a ta nejlepší čokoláda rozezní Vaše chuťové pohárky. Na své si přijdou i příznivci raw stravy a vegetariáni.

K dobrému jídlu samozřejmě patří i dobré pití. Čekají Vás FoodPark fresh bar, vinný i koktejlový bar, skotské pivo, whisky a mnoho dalšího. Pro příznivce exotičtějších nápojů je připraven čerstvý kokosový ořech nebo blahodárné Matcha tea.

Celý víkend bude foodfestival doprovázet program v podobě hudebního repertoáru, rozezní se skotské dudy, návštěvu potvrdili praví mexičtí kapelníci nebo třeba latinsko – americké duo tanečníků. Celý víkend budeme bavit i Vaše děti a to nejen s tématem jídla, ale i čarodějnic. V neděli program vyvrcholí lampionovým pochodem čarodějnic, který bude zakončen opékáním špekáčků.

Vstupenky můžete zakoupit zde nebo si o ně můžete zahrát na Lifestylebrno, sledujte facebookový profil, kde vyhlásím už brzy soutěž o několik vstupů!