Krásný ráno, vypadá to, že léto máme pryč a do plavek se už asi nedostaneme, teda aspoň ne v Brně a co to znamená pro nás milovnice léta a opálené barvičky? Že začneme blednout, že jo, a to je teprve září. Já se tak nějak v bronzové barvě cítím líp než bledule a věřím, že je nás víc.

Jak si teda barvu obnovit? Na výběr máte buďto solárko nebo čím dál tím víc oblíbené samoopalováky. Cestu k nim jsem si našla i já, když potřebuju nahodit barvu. V dnešní době už jsou na tom samoopalováky, co se týče náročnosti a požadavků klienta, velmi dobře. Nedělají fleky, barva už není oranžová, nepáchnou a opálený můžeme být třeba přes noc.

Zatím jsem vždycky zkoušela krémové textury nebo pěny a až teď poprvé jsem vyzkoušela samoopalovák ve spreji DeLuxe Sun od značky Hala Schekar, který sliboval okamžitou barvu. Navíc barvu přirozenou, která odpovídá vaší opálené barvě. Byla jsem mile překvapená, když jsem sprej vyzkoušela, protože aplikace byla snadná a rychlá a výsledky byly fakt okamžitý. Proto aby byla barva rovnoměrná, tak už jsem zvyklá používat aplikační rukavici, kterou Vám každá kvalitní samoopalovací značka nabídne k nákupu. A doporučuji ji všem, rozdíl je vidět a hlavně nanášení je úplná hračka. Sprej nastříkáte přímo na rukavici a nanášíte, protože je sprej barevný, tak vidíte, kam jste ho už nanesly a kam ještě ne. Opravdu fofr a okamžitá barva, která se krásně vstřebá. Můžete teda klidně nanést ráno na nohy, pokud se rozhodnete, že vyrazíte s holýma nožkama a hned jít.

Tento sprej se dá použít jak na tělo, tak na obličej. K použití na obličej je možné použít štětec přímo k tomu určený a taky je v nabídce, stejně jako rukavice. Tak docílíte správné a bezchybné aplikace.

Ještě bych měla napsat, že důležitá je příprava čisté pokožky. Nejlepší je provést peeling a až poté nanášet samoopalováky. To je vlastně základ k tomu, abyste měly krásnou barvu bez flíčků.

Zakoupit můžete na eshopu.

DeLuxe Sun – Hala Schekar/ web/ eshop