Ráda bych vám představila originální brněnskou značku Wegett, která si zaslouží být vidět!

Jejich vývoj pozoruji už několik let a stále mě překvapují novým a originálním designem relaxačního nábytku, který nabízí. Tato firma u nás v Brně funguje už od roku 2003, takže to nejsou žádní začátečníci a dalo by se říct, že více než 13 let zkušeností s výrobou sedacích pytlů svědčí o kvalitě. Tu jen podtrhuje fakt, že jde o ruční zpracování a veškeré použité materiály jsou certifikované a vyrobené v ČR. Takže žádný dovoz z Číny nečekejte!:)

image image image image

Značka Wegett nabízí široký výběr produktů včetně limitovaných edicí. Sedací vaky se staly oblíbenými pro svoji pohodlnost. Já mám doma dva a vždy je o ně boj! Navíc, pokud je máte v nějaké zajímavé grafice, tak jde vlastně o unikátní designový kousek ve vašem bytě, domě nebo na terase a zahradě. Pro svoji barevnosti si Wegett vaky získaly samozřejmě i naše nejmenší členy rodiny, kteří jsou v nich schopni prospat odpoledne:)

kids rabbit image image image image image

Dětská kolekce je prostě nádherná, pokaždé v jiném designu a různých barvách s dětskými motivy. Takže máte na výběr, pokud je třeba pokojíček dítěte stylizován do určitých barev. Vaky jsou nepřehlédnutelné a jsou skvělým doplňkem do dětských pokojů. Je fajn, že tento vak se dá vzít i ven na zahradu, pohodlí si můžete užívat i na čerstvém vzduchu.

Údržba je velmi snadná, přestože potah není snímatelný. V případě znečištění jednoduše omyjete vak navlhčenou houbičkou, můžete použít přípravek na čištění textilií nebo jemný saponát, poté setřete suchou utěrkou a necháte samovolně doschnout.

Wegett můžete sledovat na facebooku, kde se zveřejňují různé akce!

WEGETT/FACEBOOK

WEGETT/WEB

A my si brzy střihneme nějakou soutěž právě s Wegett, co říkáte? Takže pozorně sledujte Lifestylebrno!:)