Móda oversized už se drží mezi oblíbenými trendy celkem dlouho i když si myslím, že na ni tady nejsme ještě úplně zvyklí. A proč, je to škoda, dá se s ní kouzlit a je to jen o tom vybrat ty správný kousky. Začala jsem kabátem a pokračuji s dalšími svršky, hlavně se toho nebát. Proto vám dnes pro inspiraci ukážu pár fotek, jak ji nosit.

Už v roce 2012 představili své oversized kolekce jako první třeba Marc Jacobs nebo Stella McCartney.

Možná se vám zdá tato móda poněkud humpolácká, nevidíte na ní nic ženského, tady bych trošku oponovala a z mého pohledu se dají najít velmi ženské kousky. Ve spojení s dalším oblečením budete vypadat tak žensky, až si z toho okolí sedne na zadek!:) Vážně, jen si všimněte v obchodech a na fotkách, jak krásně se dá kombinovat.

Vůbec nevadí, že je o několik čísel větší než jste zvyklá, má to své výhody! V zimě se vám pod takový kabát vejde ještě několik vrstev a pokud třeba bojujete s nějakým kilem navíc, tak se to dá hezky maskovat.

Skvěle vypadá zkrácená délka u rukávů nebo nohavic, tak vyniká střih oversize nejvíc.

Taková oversized riflovka, ta teď visí snad v každém obchodě s módou a je jedním z největších hitů poslední doby.

Pokud vás tato móda oslovila, tak se nebojte a vyzkoušejte pár kousků, myslím, že když vyrazíte s kámoškama na nákup, tak si vzájemně dobře poradíte a přitom se i pobavíte.