Holky, dnes pro vás budu mít kosmetický tip pro viditelně hezčí pleť! V létě má většina z nás pleť krásnou bez jakýchkoliv potíží, sluníčko pleti totiž prospívá a hlavně i to, že na sebe neplácáme tolik malovátek a necháváme ji dýchat. Podzim už je pro pleť trošku horší, podle zkušeností pleť už není tak jemná, ale začíná hrubnout. A dnes vám napíšu o tom, jak jí navrátit zpět do zářivosti, jemnosti a hebkosti.

Malý zázrak, který se o pleť postará se jmenuje Oxyterapie! A protože mám toto ošetření u své kosmetičky za sebou už několikrát, tak vám ho dnes s klidem můžu doporučit! Výsledek prostě stojí za to a to hned po prvním ošetření.

Co to vlastně Oxyterapie znamená?

Je to jemný peeling určený pro profesionální aplikaci za účelem dosažení okamžitého zářivého vzhledu pleti. Obnovuje kožní tkáně a působí hloubkově i povrchově. Velmi šetrný chemický peeling, vhodný pro všechny klientky i s citlivou pletí, které řeší, pigmentové skvrny, vrásky a hluboké vrásky, nerovnoměrný povrch pleti, rozšířené póry. Ženy, které požadují zářivější vzhled pleti.

Během působení dvou okysličujících gelů dochází na pleti k biologické reakci, šumění, vzniká efekt nové pleti. Během ošetření jsou doporučené speciální produkty k domácí péči podle daného stavu a řešení disfunkce.

Řeší se výrazné vrásky, nerovnoměrný povrch, čerstvé jizvy, intenzivní terapie hlubokých vrásek a fotostárnutí. Sérum a krém Intensive Retinol,  Vitamin A má za výsledek baby face, kůže je hebká a hedvábná.

Pigmentové skvrny, zašedlá a unavená pleť, bez jasu, terapie proti skvrnám, ztrátě jasu. Intensive Vitamín C krém minimalizuje již vytvořené tmavé skvrny, zpevňuje pleť a obnovuje zářivý vzhled, tmavé skvrny budou viditelně redukovány a pleť bude rovnoměrnější a zářivější. Mimochodem krém s vitamínem C je velmi stabilní a s pozvolným uvolňováním také řeší kolagenová vlákna, zpevňuje pleť.

Toto ošetření je doporučeno na čtyři návštěvy, v rozmezí 7 – 10 dní. Výsledky jsou překvapivé ihned po prvním ošetření, pleť je vyhlazená a opticky zářivá. Během celého ošetření oxyterapie se nevystavuje pleť slunečnímu záření bez ochrany.

Na Oxy se tento rok právě chystám, mám ji za sebou už dvakrát, vždy v tomto období. Pleť mám pak celou zimu krásnou. Pokud byste rády řešily nějaké nedostatky na pleti, doporučuji navštívit přímo kosmetička Magdu v Esthederm Brno, která vám podle stavu vaší pleti doporučí to nejvhodnější ošetření a péči.

Esthederm Brno najdete na Palackého třídě 124, ve druhém patře Nového Semilassa.

Esthederm Brno/ web

Esthederm Brno/ facebook