S holkama tu řešíme vlasy pořád, ale co vy, pánové? Určitě taky chcete mít krásné hlavičky:) Jasně, někdo tam nemáte nic, radši to ráno sjedete strojkem, ale je vás taky plno, co si nevíte ráno rady s tím sexy vrabčím hnízdem, které vám tam přes noc vznikne:). Já vás naprosto chápu, takže jsem tu s jedním nápomocným řešením.

Vím totiž o několika šikovných kadeřnících, kteří vám pomohou vybrat ten správný účes, a s kterým hlavně budete sami spokojení. Nebudou vám nutit nic, co byste sami nechtěli.

image

V salonu Iconic na Mečové ulici, kterou najdete hned vedle Velkého Špalíčku jsou kadeřníci, kteří jsou doslova profíci hlavně na pánské střihy. Jsou to mlaďoši, které práce baví a je to znát. Moji kluci se tam byli ostříhat už několikrát a spokojení. Je jedno, jestli máte rádi extravaganci nebo jste radši při zemi, tady se nemusíte obávat. Vím, že jsou chvíle, kdy člověk potřebuje doslova změnu a někdy právě v účesu, bohužel ne všude vám poradí, co by vám slušelo. V Iconic ano! Záleží jim na tom, abyste byli spokojení..

image image image

Teď už vám představím jednotlivé kadeřníky, ať si můžete vybrat:) V týmu Iconic se můžete potkat s jednou kadeřnicí Hankou a dvěma kadeřníky – Michalem a Tiborem.

Tibor má odstříháno 7 let. První roky pracoval v rodné Břeclavi, kde dvakrát absolvoval charitativní akci Proměny a různé školení. Jelikož je cílevědomý, jeho další kariérní našlápnutí bylo v Bratislavě, kde zůstal tři a půl roku. Teď momentálně se přesunul zpět na Moravu do Brna. Zaměřuje se na pánské i dámské střihy a barvení. Jak sám říká, pro tuto práci se narodil a je zároveň jeho koníčkem.

Iconic Tibor

Hanka je v oboru už osmým rokem. Z toho čtyři roky pracovala v Londýně pod značkou Tony & Guy a Headmasters. Nejvíc se zaměřuje na koloristiku a dámské střihy.

Michal je v oboru pět let. Za tu dobu prošel nespočet školení, jako je akademie Tigi Londýn, panské střihy Iva Měchurová, Robert Starý, školení Schwarzkopf. Specializuje se na pánské a dámské střihy a práci s břitvou. Podílel se na tvorbě účesu pro knihu Ladislava Špačka – Etiketa v obraze. Účastnil se televizní soutěže Ostříháno.

iconic Michal

Doufám, že jsem vám moc s výběrem nezamotala hlavu!:)

Salón Iconic najdete na ulici Mečová 8.

ICONIC/ WEB

ICONIC/FACEBOOK