Našim mužům je potřeba se věnovat, a tak bude dnes článek hlavně pro ně! Když tu píšu články o kosmetice, je to hlavně o věcech pro nás holky, no a drahé polovičky krapet zanedbávám, ale vím, že i oni se o sebe chtějí starat, aby se sobě i nám líbili:)

Po této stránce kosmetické péče to pánové mají daleko snazší než my. Potřebujeme několik produktů, abychom byly spokojené, určitě nekecám, když napíšu, že těch věcí co na sebe používáme je fakt hodně. My ženský prostě neodoláme. Jak jednoduché by to bylo kdybychom zvládly vše pomocí jednoho produktu! No a pánové mají tu výhodu, že péči o svůj obličej můžou lehce zvládnout pouze s jedním vychytaným produktem.

Jde o ručně dělané přírodní mýdlo od MR FOX, což je originální brněnský barber shop. S muži pracují každý den, znají jejich potřeby, co se týče péče, ať už jde o pokožku, vousy atd. Proto se rozhodli usnadnit jim práci a pustili se do výroby svého jedinečného produktu, kterým je Čistící mýdlo pro gentlemany. Toto mýdlo se postará o dokonale čistou pokožku, lehce s ním zvládnete i holení, můžete ho totiž použít místo pěny.

Červený jíl čistí pokožku do hloubky a zároveň ji zklidňuje. Aktivní uhlí, které se v poslední době stalo hitem a dělají se s ním černé čistící masky, odstraňuje přebytečný maz a tím pádem i černé tečky. Díky přírodnímu složení a olejům má mýdlo hydratační účinek a nevysušuje. Musím poznamenat, že úžasně voní a provoní krásně celou koupelnu. Cítit můžete mátu, jalovec, kariandr, levanduli, citronovou trávu a pomeranč. Jde o mužskou vůni, ale my dámy jí lehce podlehneme:)

Líbí se mi i samotný design mýdla, moc se povedl. Je v černo-šedo-hnědé barvě se zlatým logem MR FOX, působí jako kámen a řekla bych, že to bude takový šperk v koupelně.

Koupit ho můžete přímo v barber shopu nebo v Place store.

MR FOX/ web

MR FOX/ facebook