Milí pánové, trošku vás tady zanedbávám, ale dnes vám to vynahradím, mám pro vás tip na módní brand THEGENTLEMENS, který právě přifrčel do Rebelion Storu. Něco takového nám totiž v Brně chybělo!

image

Na první pohled nenáročná a pohodová móda v které se budete cítit bezvadně. Jde totiž o originální kousky, které v klasickém obchodě jen tak neseženete, prostě nejdete s davem. Tím pádem je nemá jen tak někdo! Ve storu seženete vždy jen pár kousků, právě proto, abyste se cítil jedinečný.

THE GENTLEMENS je poměrně mladá slovenská, streetová značka, která se zaměřuje na pánskou módu, takže my ženský máme zatím smůlu… A tak nemůžeme mít všechno, že jo! 🙂

image image image image

Poslání a vize jednotlivých kousků spočívá v motivování mladých mužů vnést do oblékaní trochu pařížského, milánského, londýnského a v neposlední řadě new yorského minimalismu. V kolekcích značky THEGENTLEMENS najdete longline trika, které se liší střihem, a proto evokují jedinečnost, dále jsou to propracované viskózové košile s prodlouženým střihem, svetry s prodlouženým rukávem a ukončením na palec a cardigeny, kterou jsou unikátní tím, že připomínají plášť bez zipů a pro jejich mohutný tvar z hrubého materiálu, který je vhodný do chladnějšího počasí.

image image image image

Do cardigenu jsem se na první pohled zamilovala i já. Jedinečný kousek, který vynosíte od podzimu do jara. Je neskutečně pohodlný, ušitý z příjemného materiálu a střih unikátní. Na chlapech se mi děsně líbí! Myslím, že až si ho vyzkoušíte, tak ho už jen tak nesundáte. K dostání je v několika zemitých barvách.

Všechny svršky jsou ušity tak, aby sedly krásně na tělo, jsou pružné a měkoučké. Stačí si vybrat!

Rebelion store najdete na Jakubské 123.

Rebelion store/ facebook