Dnes budu inspirovat milovnice spodního prádla a vlastně proč jen milovnice, vsadím se, že mezi pány se takových milovníků najde taky hodně!:) Je to totiž krásnej pohled, když máme na sobě hezký spodní prádlo, oceníte to vy i vaše drahé polovičky. Budete se cítit dobře a sebevědomě, to je důležitý!

V našem brněnském obchůdku Rebelion Store je teď žhavá novinka a je to právě spodní prádlo značky Paon. Na první pohled vám tohle prádýlko možná přijde drzý a přesně tak to má být, jsou to kousky od návrhářek, které mají přesně takto působit. Nic nudnýho přece nechceme, toho je všude spousty! Značka Paon si potrpí na kvalitní materiály, prádlo je šito ručně v ČR.

Designy jsou zajímavé až provokující, ale tohle všechno ke spodnímu prádlu patří. Pořídit si můžete nejen podprsenky, ale i kalhotky. Ve spodním prádle byste se měly cítit hlavně pohodlně a pokud ještě k tomu vypadá krásně, tady i vtipně, pak je to super kombinace.

V Rebelion store pořídíte kousky českých návrhářů, v podstatě se tu oblečete od hlavy až k patě. Zrovna v těchto dnech slaví Rebelion store svoje druhé narozeniny a představuje zároveň svoji novou kolekci. Brzy vám ji ukážu, jsou to nositelné kousky na každý den, v hezkých hlavně zemitých barvách. Ošizeni nebudou ani pánové!

Podívejte se na více fotek ve fotogalerii pod článkem.

Rebelion store/ web/ eshop