Nedávno jsem si užila další ošetření v Boutique salonu, který najdete v moc hezkým prostředí hotelu Maximus a nabízí tu velmi kvalitní péči o ruce a nohy. Postupně tu zkouším různé ošetření a musím napsat, že jsem zatím takovou péči nezažila. Myslím, že hlavní fígl a trumf byl ve výběru kosmetické značky Margaret Dabbs, se kterou v saloně provádí jednotlivá ošetření. Je prostě a jednoduše funkční, a to už během ošetření, ihned totiž vidíte a cítíte výsledky.

Ona samotná starostlivost o ruce v zimě je celkem oříšek. Určitě to znáte, suché někdy až rozpraskané ruce trápí nejednoho z nás. Dlouho se hojí a je to i dost bolestivé. Tomuto se dá velmi jednoduše předejít, a to právě pravidelnou péčí. Tady je pár tipů od profíků přímo ze salonu, jak si svoje ruce můžeme chránit.

Nebojte se peelingu! Exfoliace nejsvrchnější  vrstvy odstraní odumřelé buňky. A dejte rozhodně na kvalitu. Dobré peelingy ruce zároveň vyživují. Také tady platí „všeho s mírou“. Peeling dopřejte svým rukám maximálně jednou do týdne.

Použijte zvláčňující krém na ruce. Jaké jsou „podmínky“ pro celoročního společníka v kabelce? Co nejdelší hydratace, co největší výživa, rychlá vstřebatelnost a minimum chemie. Vždyť ho používáme každý den!

Nepřehlédněte, že hydrataci ocení i Vaše nehty a nehtové okolí.

Mrkněte na módní trendy a přidejte do svého šatníku rukavice i na běhání po městě. Takhle jednoduše zabráníte zbytečnému vysychání či praskání pokožky.

Specialitka na závěr přímo ze salonu, je tu k dostání suchý olej od Margaret Dabbs London, který poskytne rukám ochranu v podobě ultra-tenkého, transparentního a prodyšného filmu, který chrání pokožku vašich rukou a nehtů před vysycháním.

Můžete si tu vyzkoušet ošetření rukou, které doporučuji úplně všem! Ošetření trvá asi hodinku a obsahuje právě zmíněný peeling, koupel, vyživení nehtů, úpravu nehtů, aplikováno vám bude sérum a další vychytávečky, který vám dají do kupy pokožku rukou.

Boutique salon Maximus/ web