Dnes mám pro vás tip na fajn výlet, teda spíš pro rodiče s malýma špuntama. Ale kdyby se chtěl někdo z dospělých pobavit a nasmát se, tak účel bude splněn! Minulý týden jsem se byla podívat na vychvalovanou atrakci zvanou Peklo Čertovina.

 

Nejde o žádnej kýč, ale realisticky vybudovaný peklo se vším všudy. Teď si asi řeknete, no jo zase nějaká kravina, lidi už neví, co by vymysleli, ale v tomto případě jde o velmi povedenou atrakci, promakanou v každým detailu a rozhodně se tu na ničem nešetřilo.

Co Vás čeká?

Pět pater zábavy, půjdete dvanáct metrů pod zem! Samotné peklo najdete asi hodinku a půl od Brna směr Hlinsko v lese. Takže okolí je více než hodící se a reálné. Už u hlavní cesty Vás vítají čerti, takže děti pochopí, že už jde fakt do tuhýho. Je na vašem posouzení, jak je vaše dítko připraveno na tento typ zábavy, já bych doporučovala věk minimálně 5 plus. Ale samozřejmě je to individuál, některý dítě si s čertem pokecá bez obav ve třech letech a některý by mělo v osmi letech šok. Můj šestiletej měl respekt a dokonce byl pláč, když si mě čerti vedli na váhu hříchů, ano i tu tady najdete a možná i vy dostanete to privilegium, že si vás zváží, samozřejmě nedobrovolně. Osmileťák z toho měl srandu.

Budete v pekle, takže počítejte s tím, že čerti se s nikým nemazlí, nutno podotknout, že na děti teda berou ohledy. S božským humorem nemají problém se pustit do vaší nadváhy nebo stylu oblíkání, jednoduše na každým si něco najdou a jak to tak bývá, tak vypíchnou to „nejlepší“ z vás! Někomu to může přijít přehnaný, je potřeba to brát s humorem, jdete se tam pobavit a ne naštvat.

Prohlídka pekla je základ, pak si můžete vybrat z dalších možných nabízených atrakcí. Prohlídku je nutný si rezervovat, to lehce provedete přímo na webu, vyberete si i vám vyhovující čas.

Mají tu skvělou restauraci ve stylu pekelném, ať je to se vším všudy. Výborně vaří a nabídka je pestrá.

Více se dozvíte na webu: Peklo Čertovina