Máte doma pivaře nebo prostě chlapa, kterému chcete koupit originální dárek? Pak mám pro vás super tip. Je to pivní kosmetika z brněnského pivovaru Lucky Bastard!

Pivní kosmetika má hned několik produktů, takže se dá i vybírat. Ke koupi je dokonce i pivní kosmetická sada a věřím, že chlapovi, který má rád pivo udělá takový dárek radost.

 

 

Sada obsahuje sprchový gel a šampon, které jsou vyrobeny z extraktu pivních kvasnic a chmelu obecného, má super hydratační, antiseptické a hojivé účinky.

Pro dokonalou pivní koupel je v nabídce pěna do koupele! Nová receptura přináší příznivé účinky pivních kvasnic jako jsou proteiny, lipoidy a další prospěšné látky a vitamíny. Takže až si váš chlap dá vanu, bude mít pokožku, jako dětskou prdelku!:))

 

 

Dalším produktem je pivní mýdlo! Tak praktická věc, že by neměla chybět. 150 gramů vůně, kterou lze rozpustit ve vaně nebo si mýdlem nechat provonět šatní skříň. A vůně je opravdu krásná! Je jemná a fresh, příjemná chlapská vůně. Černé stylové mýdlo pro každého chlapa!

No a jako poslední, třešnička na dortu, je parfém. Ten tak krásně voní! Jsem z toho až sama překvapená, jakou Lucky Bastard vybral svoji vůni, opravdu dokonalost. Když ji popíšu jedním slovem, je to svěžest, nic těžkého, velmi příjemná, nevtíravá vůně! Taky tam cítím vůni čistoty. Podobná parfémům od CK nebo Giorgio Armani – Aqua di Gio, ať máte představu. Kdo těmto vůním propadl, je Lucky Bastard ideální vůní.

 

 

Ještě musím podotknout, že vše jsou to české výrobky přímo z Brna.

Celou Lucky Bastard kosmetickou kolekci můžete doplnit i o Lucky Bastard piva, která mají moderní vzhled.

Vše koupíte na jednom místě a to na eshopu www.zitpivo.cz