Letošní podzim měl docela rychlý nástup, tak si pojďme dát nějakou fashion inspiraci!

Ta dnešní bude z mého oblíbeného obchodu Pietro Filipi. Dozvěděla jsem se, že spousta z vás netušila, že jde o českou značku. A letos dokonce slaví značka své 25. narozeniny. V obchodech Pietro Filipi si přijdou na své jak dámy, tak pánové. Vybírat můžete z takzvané volnočasové módy, ale najdou se tu i elegantní modely, jako obleky, košile, šaty. Zkrátka v Pietro se oblíknete do společnosti, ale i na výlet a vždy to bude vypadat na jedničku.

Tahle značka má prostě šmrnc! A aby ne, kolekce tvoří přední čeští návrháři. Zajímavost o které jsem nevěděla, je ta, že produkty jsou vyráběny v limitovaném počtu kusů a to od 30 do 400 kusů. Což je super a nám to dodá pocit výjimečnosti, když si pořídíme některý z velice limitovaných kousků.

Od této značky mám v šatníku několik oblíbenců, jsou to nadčasové kousky, které můžu nosit vlastně pořád a pokaždé budou vypadat dobře, dokud mě neomrzí. Dokonce vlastním hned dva kabáty a musím podotknout, že zpracování a kvalita výrobku je bomba. Kdybych měla dceru, věřím, že by je nosila i ona. Jsou to stálice mezi kabáty, které nikdy nevyjdou z módy.

Letos jsem se zamilovala do dalšího kabátu, který mi zřejmě taky bude dělat několik let společnost!:) Můžete ho vidět přímo na fotce.

Vše je o dobrém střihu a materiálu, a tím se Pietro Filipi může chlubit.

Poslední roky se mi moc líbí kolekce od Ivany Mentlové, které jsou velmi ženské a je o ně docela rvačka. Taky jsou k dostání v limitovaném počtu. Určitě stojí za vaši pozornost, někdy si její modely vyzkoušejte!:)

Obchody Pietro Filipi máme v Brně v Galerii Vaňkovka a v Olympii.