Doufala jsem v krásný babí léto, ale jak to tak vypadá tak už tady máme pěkně větrnej podzim! Pro někoho nejhezčí období v roce, pro mě, jako teplomilného člověka trošku šok. Pro nás holky období, kdy se můžeme vyřádit v módě, protože musíme začít vrstvit, aby nám nebyla zima, že jo?!:)

Já mám pro vás inspiraci, jak může vypadat taková podzimní móda, kterou pořídíte v Rebelion store!

Někdo se rád zachumlá do měkkého, někdo se rád odhalí, pro každého se tu něco najde. Jsem pro chumlání! Zbožňuju svetry a vlněné kabáty, ale ty které nekoušou a drží tvar, aby v nich člověk nevypadal, jak v pytli od brambor. Jeden takový kabát jsme vybrali  a nafotili spolu s koženými kalhotami, které jsou trendem už po několikátou sezónu. Celkový outfit jsme rozzářili kabelkou značky Medusa, obula jsem extra pohodlné Melissy, který krásně prodlouží nožky.

IMG_5579

Vesta, super kombinovatelný kousek, který by neměl chybět v šatníku ani jedné z nás. Můžete je nosit samotné, na bundu, na svetr, odchodit s ní klidně celý rok a pokaždé být jiná.

Vyzkoušela jsem jednu dlouhou variantu ze 100% vlny, která je určená pro chladnější dny a hned se do ní zamilovala. Holky, ta je tak pohodlná a vypadá naprosto skvěle. Vesta je od značky Odivi, a pokud byste si chtěly pořídit nějaký nadčasový kousek, tak ji berte.

IMG_5577

Vesta v asymetrickém tvaru je dalším kouskem, který upoutá pozornost. Můžete ji nosit „na slušno“, tak jak vidíte na fotce, nebo dát přes křivák. Vesta opět ze 100% vlny, takže je to svršek, který vás zahřeje, když bude potřeba:)

IMG_5567

Z dílny Rebelion tu máme pohodlnou teplákovou vestu, která se dá nosit s páskem i bez. Vzadu prodloužená délka, ideální na zimu. K dostání je v několika barvách. Kozačky od Melissy jsou super volbou, protože je můžete nosit na více způsobů, takové 2v1. Když není nálada na kozačky, můžete mít kotníkový boty, který jsou nesmírně pohodlný a krásně voní!:)

IMG_5571 IMG_5568

IMG_4348

Lehce extravagantní kousek, který je ušitý z různých kousků rifloviny. Když jsem ho viděla na ramínku, tak mě nijak neoslovil, ale jak jsem ho dala na sebe, tak to byla jiná. Je i v prodloužené délce.

IMG_5578

Originální, veganské kabelky Medusa najdete v několika provedeních a barvách. Co kus, to šperk!

IMG_5564 IMG_5572

Rebelion store najdete na ulici Jakubská 123.

Rebelion store/ facebook

Rebelion store/ web/ ehop