Podzim je ideální období na pročištění organizmu. Někdo se pročistí hned ze startu burčákem, to je taky jedna z  možností.:)

Detox jsem se naučila provádět dvakrát ročně. Na jaře a právě teď na podzim. Základním čističem je u mě vždy čaj. Mám s ním nejlepší zkušenost. Můžu doporučit třeba čaj Lymfodren, který koupíte v lékárně, nebo různé čajové směsi, které jsou namíchané za účelem detoxikace organizmu. Většinou volím ty s kopřivou, která na mě funguje. Pokud na to budete myslet, tak si příští rok nasušte mladý kopřivy. Můžete ji pak zkombinovat třeba s mátou a meduňkou. Chuťově je tento čaj moc dobrý, takže vás nebude stát přemáhání ho vypít.

Ale chtěla jsem vám dnes napsat o očistě ovocnými a zeleninovými šťávami od brněnské firmy Mojoo. Slyšela jsem na ně jen samou chválu.

Každý den vám připraví pět půllitrových super lahodných drinků, jen z ovoce a zeleniny, které vám přes den dodají šťávu a navíc jsou plné vitamínů a živých enzymů.

Na výrobu jednoho drinku padne víc než 1,5kg ovoce a zeleniny.
Denně tedy zkonzumujete více jak 6kg ovoce a zeleniny v podobě šťáv, což má super účinky na pročištění těla a znovu nastartování metabolismu.

Šťávy jsou lisovány, takže je v nich o dost víc vitamínů než dostanete kdekoliv jinde.
A jako malé plus ti očistu ještě každý den zadarmo dovezou!

Šťávová očista ti také pomůže nastartovat zdravý životní styl, je pouze na tobě jestli do očisty skočíš po hlavě a budeš pít pouze šťávy, nebo si ke šťávám přidáš nějaký salát nebo raw stravu.

Vyber si počet dní, který si myslíš že zvládneš. Očista není jenom pomocník pro tvoje zdraví, na pár dní ti vypadne z hlavy starost co jíst a kupovat.

Objednávat můžete na webu Mojoo.cz