Když jsem vcházela do obchodu, byli tam jen dva muži. Chodili od vitríny k vitríně a nevěděli, který šperk vybrat. Úplně mi jich bylo líto, viděla jsem na nich, že jsou bezradní! A není se čemu divit, protože já bych byla taky, kdybych si měla vybrat z tolika krásných třpytivých lákadel!

Obchod Swarovski  je totiž jedno velké pokušení, jakmile vejdete dovnitř, jednoznačně se vám něco zalíbí! A protože pánové ví, že se my ženy máme nechat občas rozmazlovat a udělá nám sem tam nějaký ten šperk radost, tak vyrazili na lov.

Vybrala jsem pro vás podle mého ty nejhezčí sady šperků, které v obchodě byly. Možná teď některým pánům ušetřím čas, který by jinak strávili v obchodě a vyberou vám rovnou tady.

Každá sada šperků je jiná, v jiném stylu a různých barvách. Někdo má rád jemné šperky, jiní zase potřebují mít pocit, že na sobě něco nosí, tak vyberou robustnější, nepřehlédnutelné kousky. No rozhodně je z čeho vybírat.

Pokud máte rádi zlatou barvu v kombinaci s perličkou a bílým kamínkem, tak se vám budou jistě líbit tyto originální kousky.

DSC00042DSC00038DSC00032

Elegantní varianta, která mi tak trošku připomíná telenovelu Esmeralda, asi barvou do zelena je spíše šperkem do společnosti než na běžné nošení. Ale určitě by se hodně z vás nebálo je vzít jen tak. Takže kdo má radši barevnější variantu, tak se podívejte na následující fotky.

DSC00043DSC00050DSC00053

Na řadu přichází jemnost ve stříbrno-bílé barvě. Potěšení pro oko, zajímavě řešené šperky, žádná nuda a přitom elegantní. Dovedu si tuto sadu představit k nějakým krásným šatům na ples.

DSC00057DSC00056DSC00062DSC00063

Jako poslední vám ukážu barevné a masivnější šperky, které vypadají moc hezky, pokud k nim zvolíte ten správný oufit a umíte je nosit. Já se zatím na tento typ šperku neodvážila. Jeden podobný náhrdelník mám schovaný. Ale zase obdivuji ty, co je tak s krásnou lehkostí nosí. Jsou to velmi zajímavě řešené náušnice i prsten se super nápadem.

DSC00073DSC00067 DSC00068

 

DSC00074

Kterým šperkům dáte přednost vy?:)

Swarovski Brno najdete na náměstí Svobody 13.

Swarovski Brno, náměstí Svobody 13/ facebook