Máme tu podzim se vším všudy! Období, které se ještě pořád učím přijímat, protože jsem milovník léta, ale je zbytečný si ho zprotivit, takže na něm hledám pozitiva. Jedním z nich je určitě móda, která nás holky baví. Vzhledem k tomu, že už se venku nemůžeme procházet jen v kraťáskách a tílku, ale je potřeba tomu pořádně přidat, obzvlášť v deštivých a větrných dnech, tak můžeme vrstvit a kombinovat.  Pro mě je vždy důležitý se v takovým období cítit pohodlně a musí mi být teplo, jakmile je mi zima, tak je to průšvih!

 

Úplně nejlepší je, když je kombinace pohodlí, stylu a oblečení, které zahřeje, to už pak nemusíte řešit nic. Proto jsem si oblíbila módu White White, ta totiž všechny kritéria splňuje. Návrhářka Karolína oblečení navrhuje přesně podle toho, aby se v něm člověk cítil příjemně i k ohledu ročních období, proto se tu kouzlí s materiály, látkami a protože se tu dbá i na detaily, tak s různými aplikacemi. Navíc jsou celkově promakané střihy, který padnou jako ulitý, teda pokud zvolíte tu správnou velikost. A kdyby vám náhodou velikost neseděla, tak se dá onen kousek upravit přímo na vás. To je tady ta specialitka, kdy si můžete být jisté, že budete mít padnoucí oblečení.

Když jsem uviděla kašmírové kabáty, tak jsem je musela hned vyzkoušet! No a povím vám, že je to fakt rozdíl, ten materiál je jedinečný, je měkoučký, přizpůsobí se, zahřeje a vypadá božsky. V nabídce je několik překrásných barev, můžete si vybrat, jestli budete chtít být na podzim výrazná a zvolíte nějakou divočejší barvu nebo naopak půjdete do zemitých barev. Oboje bude vypadat skvěle díky materiálu, dává tomu dávku luxusu. A tento kousek už máte ve skříni napořád, takové kousky totiž z módy nevychází.

Nebyla jsem moc sukýnkový a šatový typ, ale od té doby, co jsem objevila módu White White, tak jsem změnila pohled, možná je to i věkem, prostě žena má být žena a zrovna šaty z nás ty ženy dělají. Jsem tady totiž moc spokojená se střihy, které zdůrazní, co mají. Vybírat tu můžete z několik typů, jako jsou košilové šaty, já jim říkám klasické Whitky, z úpletových, dokonale padnoucích a elastických šatů s dlouhým rukávem a dalších.

Novinkou je ve White White i krajkové spodní prádlo. Materiál je tak měkký a jemný, že ho na sobě skoro ani neregistrujete, takže opět pohodlnost. A spousta dalších bezva kousků, měli byste to vidět na vlastní oči.

Showroom White White najdete na ulici Zámečnická 5.

Otevírací doba: ST,ČT 12 – 19h, PÁ 10 – 13h

White White/ facebook