Minulý týden jsem si udělala tak trošku módní výlet do Prahy, kam jsem byla pozvaná na představení nové kolekce Lukáše Macháčka a Moniky Bagárové, neboli MBLMcollection. Byla to příjemná coctail párty, kde nebylo zas až tolik lidí, spíše komorní záležitost, která se odehrávala v obchodě Jineylevel, kde se kolekce bude i prodávat.

nahled 1200px-_DSC1651 nahled 1200px-_DSC1662 nahled 1200px-_DSC1660 nahled 1200px-_DSC1654

Tady je pár slov o samotné kolekci.
Monika a Lukáš do kolekce vložili společný styl a cit pro módu. Vznikla tak ucelená capsule kolekce, která obsahuje streetové basic kousky, stylové večerní šaty i unisex kousky dostupné v různých cenových hladinách každému. Inspirací jim byla ulice velkoměsta za velkou louží a ikonický styl pěveckých ikon jako jsou Beyonce, Riri nebo Ciara.
Téměr každý kousek má hned několik barevných variant jako jsou černá, béžová, šedivá, khaki, bílá i růžová. Ke kolekci vznikla jedinečná pruženka ( guma ), s nápisem FEEL THE MUSIC, která lemuje každý kousek stylového spodního prádla nebo i ikonu sezóny bomber. V kolekci najdete také dva unisex kousky, které může nositel používat oboustranně a to kabát a vestu.
Trendem sezóny jsou také nášivky, které v kolekci nechybí na minimalistických batůžcích. Nášivky jsou na každém kousku jiné, tím umocní originalitu každého kusu.
Ke kolekci vznikl lookbook sloužící k inspiraci pro nejrůznější kombinace jednotlivých kousků kolekce a také kampaň, kde září nikdo jiný než sama Monika. Na ní se podílel celý Team již dlouhodobých přátel a to fotograf Petr Jandera, make-up artistka Nikol Turečková a o božské vlasy se opět postaral Mario Nguyen.

Mrkněte na video, které vzniklo právě u focení lookbooku.

A jak kolekce zapůsobila na mě samotnou?

Moc příjemně, mám ráda jednoduchost, která tady hraje prim. Jsou to všechno nositelné kousky, pravda některé potřebují více odvahy, ale myslím, že by si vybral každý. Všechny modely jsou k dostání v několika barvách, které mě osobně se moc líbí. Jsou to mé oblíbené barvy. Každý model je něčím jiný a zajímavý, hodně se tu hraje na detaily, což zrovna mě dost baví. Detaily totiž dělají hodně. Kolekce na mě působí takovým čistým dojmem, kousky se dají snadno kombinovat díky jejich jednoduchosti. Najdete tu šaty různých délek, topy, vesty, kalhoty, mikiny a další. Ještě musím zmínit perfektně vybrané materiály, příjemné rovnou na tělo!

nahled 1200px-_DSC1617 nahled 1200px-_DSC1626 nahled 1200px-_DSC1615 nahled 1200px-_DSC1625 nahled 1200px-_DSC1665 nahled 1200px-_DSC1632 nahled 1200px-_DSC1631

Pokud byste se rádi podívali na celou kolekci, můžete přímo na eshopu Jineylevel.

Ve fotogalerii pod článkem najdete více fotek:)

Photo by Petr Joura