Není to tak dávno, co se nám v Brně otevřel nový čtyřhvězdičkový hotel Courtyard by Marriott, nachází se v areálu Spielberk Office Centre a nabízí krásný výhled na historické centrum města. Měla jsem možnost ho navštívit ještě před otevřením, a tak jsem si mohla prohlídnout všechny prostory a nafotit Vám nějaké fotky.

IMG_6725

Před týdnem jsem byla na oficiálním otevření hotelu a byl to vcelku vydařený večírek, kde jsem se potkala s několika zajímavými lidmi, ochutnala hotelovou kuchyni a jelikož se slavilo do noci, tak jsem tu i přespala. Takže už mám za sebou noc strávenou v tomto našem novém brněnském hotelu.

IMG_0843 IMG_0840

A jaké jsou mé dojmy?

Hotel se mi líbil hned při první návštěvě, interiér je řešen citlivě, velice vkusně a působí klidně, nejvíc „odvařená“ jsem byla, když jsem vkročila do vstupní haly a uviděla překrásný obraz, který je v podstatě spolu se schodištěm dominantou celé haly.

IMG_0841

IMG_6731

Úžasné je také střešní apartmá s obrovskou terasou a výhledem na centrum Brna. Nádherné apartmá s velikou otevřenou koupelnou.

IMG_0838

 

V nejvyšším patře najdete i skvěle vybavené fitko s luxusním výhledem!

IMG_0839

Hotel nabízí 196 standardních pokojů, 4 studia a 1 luxusní střešní apartmá.

IMG_0844 IMG_0842

Je tu i několik konferenčních místností, dohromady jedenáct, z toho je hlavní sál o ploše 360m2, s kapacitou 400 lidí.

Součástí hotelu je krásná restaurace zvaná The Yard, všem doporučuji navštívit! Výborně tu vaří a je to tady celkově moc příjemný, v restauraci najdete i prostor, který by se dal nazvat kavárnou, je tu i knihovna a pokud máte chuť můžete se začíst do jedné z knížek. Restaurace je ideálním místem, kde se můžete potkávat s obchodními partnery, ale zažijete tu i romantickou večeři. Pokud byste zde chtěli pořádat nějakou firemní akci, tak restaurace pojme až 150 osob.

IMG_6760 IMG_9076 IMG_9072 IMG_9084

Určitě se do hotelu stavte minimálně na kávu!

Hotel se nachází na ulici Holandská 12.

Courtyard by Marriott/ web

Courtyard by Marriott/ facebook