Stala jsem se součástí jednoho krásného projektu, který bych vám dnes chtěla představit. Půjde čistě o naši holčičí záležitost a věci o kterých se tolik nemluví.

 

 

Jde o projekt mojí kamarádky Denisy Navrátilové, která se pustila do velké věci! Věřím, že bude zajímat většinu z vás a stane se součástí mnoha z vás, kterým není lhostejné vlastní zdraví! Jde o jedinečné 100% přírodní tampóny z nejkvalitnější biobavlny na světě, bez umělé hmoty, chloru, chemických barviv, dioxinu a parfemace, certifikováno GOTS. Jsou šetrné k vašemu tělu a zároveň i životnímu prostředí.

 

 

Perioda je nedílnou součástí každé z nás, a každá své dny prožíváme jinak. Některé je snáší bez jakýchkoliv problémů, jíné mají velké bolesti a další nepříjemnosti. Tím, že použijeme čistě přírodní tampon tělu velmi odlehčíme, protože běžné tampony obsahují různé látky, které naše tělo začne okamžitě zpracovávat a v podstatě mu i ubližovat.

 

 

Heslo Lota care je “ Tvoje tělo, tvoje volba“ a jelikož je pořád téma menstruace lehce kontroverzní a lidé se o něm nechtějí moc bavit, jde o naše zdraví a je to jen na nás, co svému tělu dáváme a co do něj vkládáme. Proto doporučuji si o Lotě načíst víc, ať pochopíte výjimečnost produktu.

 

 

Lota aktuálně nabízí možnost vytvořit si vlastní balíček na míru dle individuální potřeby každé ženy. Ženská sliznice dokáže absorbovat větší množství chemikálií než pokožka našeho těla, proto jsou tampony vyrobeny ze 100% biobavlny.

 

 

Není to pouze a jen o tampónech, můžete si je dopřát v krásném balení a namixovat si velikosti, které potřebujete právě vy! Na webu na vás čeká několik možností, co vše si objednat.

 

 

Tampóny jsou základním kamenem značky, ale chystají se další produkty, a tak se v budoucnu můžeme těšit na menstruační kalíšky nebo slipové vložky, a v plánu jsou i menstruační kalhotky. Zkrátka vše proto, abychom se cítily být ženami i ve chvílích, které nejsou úplně příjemné.

LOTA CARE/ facebook

LOTA CARE/ web