Dámy, tentokrát se omlouvám, ale dnešní článek věnuju spíše našim drahým polovičkám! Věřím, že mi to odpustíte a začtete se taky, protože je to zajímavé téma i pro nás!

Ráda bych Vám představila místo, kde si pánové užijí pohody a okusí jaké to je když v barber shopu dostanou full servis! O čem je tedy řeč? MR FOX je ryze pánské holičství, kde můžete čekat opravdu špičkovou péči! Odborníci se postarají o perfektní střih vlasů a pokud máte vousy, tak Vám je vystajlují k dokonalosti, k tomu si můžete dát sklenku whiskey a vychutnávat tak nezapomenutelný zážitek.

 

 

Dalo by se říct, že je to vlastně taková zašívárna pro chlapy. Najdou tu vše, co potřebují k životu, kromě nás ženských teda!:) Ale dejme jim ten prostor, taky si potřebují oddychnout a užít si dokonalou péči. Na mě MR FOX nepůsobí jako klasické holičství, ale najdete tu bar i příjemnou klubovnu, kde si můžete takzvaně dáchnout, pokecat u krbu s ostatními, nebo vyřídit třeba maily, které nepočkají a zašít se tak před okolním světem v centru dění.

IMG_8791 IMG_8793 IMG_8786 IMG_8765

Mimo jiné tu získáte i cenné rady, jak se o Vaše vlasy a vousy starat, různé produkty jsou k zakoupení přímo na místě a máte na výběr z fakt velkého množství! Můžete si tu zakoupit i originální parfémy, které jinde v Brně neuvidíte a jejich vůně je prostě boží!

IMG_8767 IMG_8771 IMG_8761

Myslím, že jakmile jednou vstoupíte do MR FOX už nebudete chtít jinam! Stálých klientů si tu velmi váží a krásně se o ně starají, už to není jen o střihu vlasů..

IMG_8788 IMG_8781 IMG_8754 IMG_8751

Holky, pokud byste chtěli udělat radost svým chlapům, tak jim můžete koupit dárkové poukázky dle Vašeho výběru ať si tento zážitek vyzkouší na vlastní kůži! Já už ji darovala!:)

IMG_0032

MR FOX najdete kousek od Letma na ulici Novobranská 20.

MR FOX/ facebook

MR FOX/ web