Dnes bych Vám ráda představila krásnej brněnskej showroom a značku WHITE WHITE. Co si pod tímto názvem představit? Spojení originality, čistého designu, kvalitního oblečení, krásných prostor a vynikající péče o zákazníky. Je to už moje srdcová záležitost, do tohohle oblečení jsem se totiž na první pohled zamilovala. Nečekejte nějaké šílené kreace, které Vám vyrazí dech ale naopak úžasně jednoduché a čisté kousky, které jsou děsně pohodlné. Z toho vyplívá, že se v nich i skvěle cítíte a rády je nosíte. Proto se sem moc ráda vracím.

Tento showroom není klasický obchod, tak jak jste zvyklí, ale nachází se ve velkém bytě na Zámečnické ulici. Tedy je tu i dostatek soukromí a hodně místa. Interiér je zařízen v jednoduchém, ale originálním stylu, kde jsou využity hlavně přírodní materiály.

Za celým projektem WHITE WHITE stojí Karolína, člověk, který přesně ví co dělá a je to znát! Ostatně tady je představení WW právě v podání Karol, které se mi tolik líbilo, že jsem do něj nechtěla jakkoliv zasahovat:)

„V dnešní době je velmi populární o věcech, které vytváříte ať už je to oblečení nebo třeba jídlo, hodně mluvit. Pořád dokolečka slyšíte o tom, že je něco fairtrade, vyrobeno v České republice, BIO, bez cukru, z čerstvých surovin, z kvalitních materiálů a hlavně je všechno, co dnes v ČR vzniká zakleto souslovím „kvalitní řemeslná výroba“ nebo „kvalitní řemeslné zpracování. Každý, kdo za nějakou značkou stojí, to pořád dokola omílá jako kolovrátek a já myslím, že už to stačilo (navíc to často není pravda). Takže to dělat nebudu. Myslím, že nastal čas, abychom všichni jako zákazníci začali tyto věci vyžadovat na všech úrovních a jako naprostou samozřejmost. Přestaňme to pořád vydávat za jakousi výjimečnost a výsostné postavení. Začněme to brát jako bernou minci a začněme se podle toho na všech úrovních sami chovat.

Chci a přeji si, aby značka WHITE WHITE mluvila sama za sebe! Nebudu nikoho přesvědčovat lacinými frázemi o tom, že vše vzniká v České republice, že má švadlena netrpí hlady a že používám kvalitní materiály a nadčasové jednoduché střihy a já nevím co ještě… Mé zákaznice vědí o módě dost na to, aby všechny tyto věci vyžadovaly, dokázaly ocenit a stále je u mě nacházely. Jsem jim za to vděčná. Pokud se o přednostech značky chcete přesvědčit na vlastní kůži, začněte ji prostě a jednoduše nosit. Možná v tom budete chtít vidět kus arogance. Já myslím, že je to jen radost, protože za vším co je dobré stojí kus práce.

Těším se na Vás ve svém ještě stále novém showroomu na Zámečnické a věřím, že nebudete litovat ani toho, že budete muset vyšplhat až do druhého patra, ostatně k dispozici je i výtah. Pokud bych měla značku WHITE WHITE vystihnout pro ty, kdo ji ještě neznají? Zkusila bych parafrázovat známý francouzský výrok: „Cherchez le femme“ (tedy za vším hledej ženu, jako „Za vším hledej Karolínu…“. Navrhuji pouze a výhradně kousky, které bych sama nosila a které také sama nosím a to je myslím jedna z věcí, která mě a značku samotnou naprosto diametrálně odlišuje od většiny návrhářů. Vím přesně co od oblečení vyžaduji, co je pro mě osobně důležité a co se mně osobně líbí. A tak to také dělám. Chci se ráno obléknout tak, abych to pak už celý den nemusela řešit. Pohodlně, stylově a v rámci možností (tak aby netrpělo pohodlí ani Vy) odlišně. Je na Vás, abyste zhodnotily, jestli se mi to daří… Těším se na to!“

Příště se můžete těšit na inspiraci různých kousků.

WHITE WHITE najdete na ulici zámečnická 5.

WHITE WHITE/ facebook