Holky, nevím jak vám, ale mně je v zimě pořád děsná kosa! Na nějaký extra módění ani nemám náladu, ale pokud seženu nějaký módní kousek ve kterým je mi teplo a ještě k tomu vypadá dobře, tak je to hned veselejší. Jak jsem si všimla, tak v obchodech se to teď hemží kožíškama v různých barvách, tvarech i délkách, proč toho teda nevyužít. Mluvím teď o umělých kožešinách, který udělají velkou parádu.

 

Umělá kožešina je materiálem, který se objevuje každou zimu, letos je ovšem nějaký větší výběr! Už se toho asi v Česku nebojíme. Sama si vzpomínám jakýho berana nosila moje mamka, když jsem byla malá a už je to zase zpátky. Trendy se pořád opakují. Třeba i vy objevíte ve skříni nějakej úžasnej kožíšek nebo běžte prohlídnout skříň právě maminkám.

 

Nebraňte se barvám, oživí to tmavou a šedivou zimu a pokud přece jen si na barvy netroufáte, tak jednoznačně ty nejelegantnější jsou vždy v černé barvě. Hodí se ke všemu a půjde dobře kombinovat. U mě zatím vyhrávají hnědé a béžové tóny.

Praktické jsou kožešinové vesty, které si můžete přehodit třeba přes koženou nebo jakoukoliv bundu. Poté si ji můžete vzít na večírek, jen tak na nějaký top.

Líbí se mi i kombinace kůže a kožešiny, jednu jsem si nedávno zkoušela a vypadala moc dobře, hlavně byla teda hodně teplá!

Zdroj fotek: Pinterest