Holky, letní dny se nám blíží, myslím, že se ani nenadějeme a přijde den, kdy oblékneme plavky. Aby to nebyl pro naši pokožku takový šok, mám pár vychytávek, kterými svoji pokožku na opalování připravuji a ráda bych se s vámi o ně podělila.

O opalování už toho bylo napsáno hodně, někdo ho odsuzuje, sluníčku se vyhýbá, a pak jsou tu tací, kteří se zase moc rádi slunku vystaví. Patřím mezi ně i já. Miluju ten pocit, kdy si můžu lehnout do lehátka a užívat si paprsků skrz na skrz. Je ale pravda, že nad opalováním přemýšlím a pokožku chráním. A to docela vysokým faktorem, i přesto se opálím moc dobře. Dnes to ale nebude o produktech na opalování, nýbrž o přípravě pokožky na opalování.

Jako první produkt vám představím Buněčnou vodu od Institut Esthederm.

Už jsem vám o ní psala několikrát, je to produkt, který si u mě našel své místo a v podstatě ho používám denně. Říkám jí živá voda. Udržuje pokožku ve výborné kondici. Stačí přes den několikrát nastříkat na obličej a uvidíte i ucítíte ten rozdíl. Už jsem si na ni tak zvykla, že bez ní nedám ani ránu. Mám ji doma, v kabelce, v autě a použiju, kdy je potřeba. Je to obrovské osvěžení a vzpruha a ocení ji i mé děti, třeba když cestujeme, tak v letadle nebo v autě vodu hojně používám i na ně. Nestane se, že by byla pleť dehydrovaná.

A proč zrovna buněčná voda? V čem je jiná?

Termální voda může za určitých podmínek pomáhat, ale není ideální pro zdravou pleť. Demineralizovaná voda, která se běžně používá v kosmetice, je čistá, ale nepředstavuje ideální prostředí pro pleť. Proto Institut Esthederm vyvinul buněčnou vodu, která má stejné složení jako voda v pleti samotné.

Pomáhá mi připravit pleť na léto, aby byla pořád šťavnatá, zářící a nevysušovala se.

 

Další produkt je přímo určen přípravě na opalování.

Péče UVinCELLIUM BRONZANT

Tento produkt začínám používat vždy měsíc před plánovaným nebo neplánovaným opalovaní, někdy víte dopředu, kdy pojedete na dovolenou, třeba v zimě, tak začnete měsíc předtím používat. Neplánované opalování znamená, že se blíží léto, a tak zhruba odhadneme, kdy to v ČR začne pálit.

Péče UVinCELLIUM BRONZANT startuje v pokožce tvorbu hnědého barviva a naučí ji tak správně se opálit. Pleť se rychleji a zdravější opálí a zároveň se sama přirozeně ochraňuje před spálením a trvalým poškozením. Sprej je dobré využít celý, to znamená, už i při samotném opalování, když vám zbude. Protože ta barvička pak fakt stojí za to a navíc déle vydrží. Tento produkt mám vyzkoušený už čtvrté léto, každým rokem je barva hezčí.

Produkty můžete zakoupit v Esthederm Brno v Novém Semilasse.

Esthederm Brno/ web

 

Poslední vychytávkou je doplněk stravy Inca Collagen. Jde také o můj osvědčený a doporučovaný produkt. Nejen, že je skvělý pro vlasy, nehty, pohybový aparát, ale samozřejmě i pro naši kůži. Po pravidelném užívání jde vidět velký rozdíl. A skvělé je i to, že právě tento produkt vaši pokožku skvěle připraví na opalování a může zabránit jejímu spálení. Díky užívání kolagenu bude získání bronzové barvy daleko snadnější a intenzivnější, ale taky déle vydrží. Jde o čistě přírodní produkt. Doporučuji ho každému.

Přidávám i kupón se kterým získáte lepší cenu, poštovné zdarma a vitamín C k balení zdarma. Díky vitamínu C se kolagen daleko lépe vstřebává.

Inca Collagen/ web