Konečně tu máme jaro, a tak na sobě plno z nás začíná víc a víc makat. Proč? Protože to za chvíli bude vidět, kdo na sobě makal a kdo ne:). Léto neošulíme a v hábitu od hlavy k patě taky chodit nebudeme.

Jsou i tací, kterým je to jedno, tak pro ty asi nebude tento článek to pravé ořechové. Bude pro vás, kdo pro své tělo chcete něco pozitivního udělat.

Asi je jasné, že základem úspěchu je pohyb a strava, to už jsme všichni pochopili, ale s přibývajícím věkem je důležité se o pokožku víc a víc starat. Tak jako bohužel stárne pleť na obličeji a my se jí snažíme díky různým krémům, maskám a dalším produktům, dopřávat tu nejlepší péči, tak je potřeba si hýčkat i pokožku na celém těle.

Já si vždy na jaře a v létě dopřeju tělová ošetření pro zpevnění pokožky. A že je to znát! V dnešní době je kosmetika na vysoké úrovni, takže už během jednoho ošetření vidíte výsledky. Úžasný je to v případě celulitidy, tady to jde vidět opravdu rychle, pokud jste proto vůbec nic nedělali.

Doporučuji k tomu přidat ještě očistnou kůru pití čaje na pročištění lymfy, která celý proces podpoří a urychlí. S tímto mám už zkušenosti a čaj Lymfodren si pravidelně kupuji v lékárně.

Na tělová ošetření docházím do stejného salonu jako na kosmetiku, a to do salonu Esthederm Brno, kde pracují s kosmetickou značkou Institut Esthederm. Této značce jsem věrná už víc jak deset let.

Vybírat si můžete z následujících ošetření, kdy každé je zaměřeno na něco jiného.

Peeling – Body Essential, jedná se o uvolňující, relaxační detoxikační ošetření pro jemnou a pevnou kůži. Během ošetření tělo zbavujeme pomocí gelového peelingu odumřelých buněk a nečistot. Kůže je po něm hladká, sametová a jemná.

Zeštíhlení – Body Svelt, ošetření je zaměřené na celulitidu, funkční ošetření se zeštíhlující maskou Absolute Firming -Countouring Body Care. Používají se manuální techniky masáže zaměřené na problematické partie a efekt pomerančové kůže. Kůže po ošetření je hladká a pevná.

Energie a relaxace – Body Resource, opět uvolňující masáž, výborná pro energetickou rovnováhu, je silná a přesná, zaměřuje se na reflexní body. Toto ošetření je doporučováno při pocitu únavy, stresu a v každém ročním období. Pokožka je po ošetření hladká, pružná a zářící.

Opravdu doporučuji vyzkoušet, nejlepší je, přesvědčit se na vlastní kůži. V tomto případě se vyplatí do sebe investovat. Doplňuji tělovou péčí od stejné značky, mám pár produktů, které používám, už jsem vám o nich psala, článek si můžete přečíst tady.

Salon najdete na ulici Palackého třída 124, v budově Nové Semilasso.

Esthederm Brno/ facebook