Nedávno se ke mě dostaly informace o projektu zvaném Milý ježíšku! Tolik se mi tento nápad zalíbil, že bych Vám o něm chtěla napsat víc. Třeba totiž vůbec nevíte, že něco podobného existuje. Byla by škoda o tom nevědět.

Za tímto skvělým projektem stojí dva mladí kluci, kterým je jen devatenáct a dvacet let a funguje už tři roky. Jde vlastně o úplně jednoduchou věc, kterou můžete někomu udělat na Vánoce velkou radost. Můžete darovat dětem z dětských domovů dárek, který si přejí pod stromeček.

Na stránkách milyjezisku.eu si v seznamu přání vyberete takové, které je Vám sympatické, a které můžete splnit. Toto přání si zarezervujete ke splnění. Dále je to ve Vašich rukou! Dárek zakoupíte a zašlete přímo na adresu dětského domova, kterou Vám ihned sdělí mailem. No, to je asi tak vše. Potom si můžete vychutnávat ten pocit, že jste někomu udělali radost, a čekat na zpětnou odezvu.

Jak snadné a transparentní, podle vašich finančních možností vyberete dárek, který udělá dětem krásnější Vánoce. Kdy jindy je lepší příležitost!

Líbí se mi, že jde dárek přímo od nás k dětem, nefiguruje tu žádný prostředník!

Projekt Milý Ježíšku funguje v České republice i na Slovensku. Mapa dětských domovů, do kterých jde dárek poslat je přímo na webu: Dětské domovy.

Uděláme radost, co říkáte?

Všechny potřebné informace najdete na Milý Ježíšku. eu