Mám radost, že konečně můžu vypustit do světa tento nápad, který mám v hlavě už docela dlouho, ale až teď přišel ten správný čas na realizaci. Kosmetika a móda je mi blízká, vždy mi byla, proto jsem si řekla proč neporadit těm, kteří o to mají zájem. Jsem člověk, který nerad mluví o věcech dopředu, ale počkám si až mám vše opravdu ťip ťop hotové. Obzvlášť, když v tom nejste sami a hledáte ty nejlepší parťáky, kteří do toho půjdou s vámi! A konečně se mi to povedlo! Pro vás chci totiž jen to nejlepší:) Takže konečně je tu „Proměna s Terez a jejím dreamteamem“.

Jedna z vás bude moct vyhrát tuto proměnu a užít si s námi pohodový čas.

Je důležité, aby se nestyděla a nechala se u této proměny nafotit, to je důležitý fakt! Samozřejmě, že proměnu spolu všichni dopředu zkonzultujeme a věřím tomu, že ta která to vyhraje se má rozhodně na co těšit, protože bude v rukách profíků, kteří vědí co dělají a dělají to s radostí. Mám štěstí, že jsem našla parťáky pro které je jejich práce koníčkem.

A kdo se o vás vlastně bude starat?

image

O vizáž se postará talentovaná Gabča Zavřelová z Visage by Gabriela.

Gabča pracuje třetím rokem jako vizážistka pro značku Bobbi Brown, jejíž filozofie je jí blízká. Neřídí se pravidly, má ráda, když make-up není příliš přehnaný, když je „vidět nejdřív žena, ne make-up“, jak říká Bobbi:)

image

Vlásky promění šikovná Andrea Medková z kadeřnictví MiMaXIV.

Jako kadeřnice pracuje Andrejka už osmým rokem, je spolumajitelkou salonu MiMaXIV. Účastnila se několika celosvětových soutěží a nyní působí i jako externí školitel vlasové kosmetiky Goldwell.

image

Krásu zvěční skvělý fotograf Petr Joura.

Petr je reklamní a fashion fotograf, který se focení věnuje už přes deset let. Spolupracuje s velkými reklamními agenturami a jeho práci je možné vidět po celém Brně, České republice a po celém světě, od časopisů až po billboardy.

Na Peťovu práci se můžete podívat i v rozhovoru, který jsme spolu dělali – rozhovor pro Lifestylebrno.

image

Taky jsem tu já, vaše Terez, která se už nějakou tu dobu věnuje stylingu, takže pokud se budete chtít pěkně oblíknout na jakoukoliv příležitost, poradím. Poslední rok jsem se nejvíc věnovala business módě, takže pokud je před vámi důležitá událost, jako je třeba konference, kde máte vystoupit před několika lidmi a vůbec nevíte co na sebe, neváhejte se ozvat:) Často se setkávám s „překopáním nového šatníku“. Pro mě je důležité, abyste se cítily v oblečení jako ve své kůži a bylo pro vás nositelné. Každý člověk je originál a tak k tomu přistupuji.

A teď už jdeme na pravidla soutěže:

Dejte lajk facebookovému profilu Lifestyle Brno – https://www.facebook.com/lifestylebrno/

Pozvěte všechny své přátele ke sledování FB profilu Lifestyle Brno ( po levé straně máte možnost „pozvat přátele k označení této stránky jako To se mi líbí“)

Pošlete svoji fotku do zpráv na facebooku nebo do emailu: tereza@lifestylebrno.cz, kam napíšete i pár slov o tom, proč byste chtěly proměnu absolvovat.

Soutěž poběží zhruba 14 dní, poté společně vybereme jednu z vás:)

Přeju vám hodně štěstí!