U zrození značky Rebelion jsem byla dá se říct od začátku, proto mi přirostla k srdci. Viděla jsem, jak „roste“ obchod, vyslechla si nápady a fandila tomuto projektu už od začátku. Určitě každý víte, že v dnešní době, kdy je k sehnání téměř vše, co chceme a je na výběr, tak prorazit v módě s určitým stylem není jen tak. Ale Rebelion se toho nebál a my v Brně můžeme být rádi, že ho tu máme.

 

Nejdřív byly ve storu k dostání pouze kousky českých návrhářů a později si Rebelion pomalu a potichoučku začal tvořit kolekci svoji. Minulý rok se objevila první kolekce, která měla velký úspěch, zalíbila se Vám a rádi ji nosíte. Před pár týdny vyrazily do světa úplně nové kousky, takže další kolekce je na světě!

 

Svůj styl a kvalitu si drží. Jde o jednoduché, originální, jednobarevné a dobře kombinovatelné kousky. Střihy jsou šity tak, abyste se cítili pohodlně a zároveň držely tvar. Barevně vévodí bílá, černá, béžová, khaki, starorůžová.

Teď už si můžete vyzkoušet ve storu, jak sedí nová kolekce právě Vám. Jeden kousek je k dispozici hned v několika barvách. Osvěžit si outfit můžete i několika doplňky, které jsou v nabídce, ať už kabelky, šperky nebo boty.

Rebelion Store najdete na ulici Jakubská 123.

Rebelion Store/ web/ eshop