Můj oblíbený brněnský store změnil adresu! Měli byste to vědět i vy, protože teď v Rebelion store seženete daleko víc designových kousků do svého šatníku. Nabídka se rozrostla několikanásobně, a to jak pro dámy, tak pro pány. Obchod je teď na Běhounské.

Pokud máte rádi originální a neokoukané módní kousky od českých návrhářů a radši podpoříte domácí produkt, stojí za to se jít do obchodu podívat. Čeká vás tu i spousta doplňků jako jsou šperky, kabelky, batohy, čepice a mnoho dalšího. Kolikrát si stačí koupit jeden jediný kousek, který váš outfit doslova oživí. A je fakt, že se tu objevují i kousky na který má „koule“ jen někdo.

Najdete tu jak basicové, úplně jednoduché modely, tak i modely složitě propracové. Koupíte tu stylový tepláky pro každou příležitost, ale i elegantní šaty na společenskou akci. Jde o kvalitně zpracované oblečení a příjemné, kvalitní materiály. Samotný Rebelion tu má taky svoji kolekci. Patří mezi ty basicové. Jednoduché střihy, jedna barva, tedy lehce kombinovatelné. Myslím, že ta se bude i nejvíc líbit našim drahým polovičkám. Oblečení je totiž velmi pohodlné.

Mě zaujaly značky Leeda a Aucut. Leeda je ryze ženská značka. Mají nádherné šaty, které dokonale podtrhují ženskost. Jsou takové jiné. Mně se líbily na první pohled, vystupovaly z řady.

ccccc

Aucut je spíše streetová móda. Tady už si vyberou i pánové. Jde o jednoduché, přesto barevně zajímavé modely. Tato značka si hraje s kombinací několika materiálů na jednom modelu, tím jsou ojedinělé.

Rebelion store sídlí na ulici Běhounská 3/5.

Rebelion store/ web/ eshop