O kosmetice Rituals už jsem vám tu psala několikrát. Stala se součástí mé koupelny a nejen jí. Stává se čím dál oblíbenější pro svoje produkty a dokonalé vůně. Je cenově dostupná a každý si tu vybere, nejen my holky, ale i pánové tu mají své. Tak když někdy budete váhat nad vhodným dárkem pro kohokoliv, tady ho najdete. Mají dokonce řadu i pro miminka.

Dnes to bude o mé nejoblíbenější řadě Karma. Poznáte ji podle tyrkysové barvy.

Tato řada je inspirována hinduistickou filozofií. Čeká vás svěží vůně lotosu a bílého čaje.

Pro dnešek jsem vybrala tři produkty, které se hodí na letní dny a perfektně se doplňují v péči o tělo.

Až na pár produktů, asi dva nebo tři, mám vyzkoušeno z této řady všechno. Protože mě uchvátila samotná vůně, která ve mě evokuje vůni čistoty a velmi dobře ji snáší i okolí a vlastně skoro všichni se zajímali, co že je to za vůni. Je totiž velmi příjemná. Vzhledem k tomu, že je to tělová vůně, tak je jemná a nevtíravá. Vydrží celkem dlouho a můžete ji hojně používat v létě, což je u parfému problém. Po tělové vůni se vám flíčky na pokožce neudělají, protože není agresivní, ale naopak jemná.

Lehký tělový sprej dodá vlasům a pokožce svěží letní pocit.  Ideální je použít více produktů z řady The Ritual of Karma pro zintenzivnění vůně. K vůni můžete použít jako finální krok tělový krém. Po nanesení krému je pokožka krásně hydratovaná, hebká, vyživená a voňavá. Ten pocit je úžasný.

Pak je tu super věc a tou je sprchová pěna! Sprchování je s touto pěnou zážitek. Pěna je jemná jako obláček, takže na pokožce velmi příjemná a samozřejmě opět ta dokonalá vůně, která bych dokonce řekla dokáže zklidnit mysl. Na sprchování mám i olej, ten je taky perfektní. Musím napsat, že co produkt, to pecka. Pokud si najdete svoji vůni, která vám sedne a koupíte si tyto produkty do sprchy, tak už nebudete chtít měnit. Je i peeling, jen na mě bych řekla, že je příliš drsný a ostrý. Už jsem si zvykla na jemnější variantu peelingu.

Pěna je jemná a voňavá, moc ráda si ji beru s sebou na dovolenou. Existuji i v cestovním mini balení.

Jako poslední produkt je jasná letní záležitost a to třpytivý tělový olej, který obsahuje drobné minerální částice. Nezanechává mastný film, ale krásně se vstřebává. Třpytky jsou jemné, nic divokého a dokážou krásně zvýraznit opálení. Už samotný produkt dokáže zaujmout na první pohled.

Rychle se vstřebávající textura nezanechává mastný film na pokožce a zvýrazní opálení. Zlaté částečky rozjasní vaši pokožku, olej ji vyživí a zanechá hedvábně jemnou. Na léto doporučuji.

Obchody Rituals najdete v Galerii Vaňkovka a v Olympii.

Nebo také na eshopu Rituals .