Zajít si o víkendu s rodinou nebo přáteli na brunch? Proč ne! Věřím, že každý oceníme, když nám občas jídlo připraví někdo jiný a my s ušetřeným časem naložíme líp!

V hotelu Courtyard  by Marriott Brno si na takové brunche můžete zajít, budou probíhat každý měsíc. Pokaždé budou na jiné téma s ohledem na období a čerstvost daných surovin.

Samotná restaurace je součástí hotelu Courtyard by Marriott v prostředí Spilberk office parku. Takže i když jste vlastně v centru Brna vůbec vám to tak nepřijde. Interiér je moc povedený a v případě příznivého počasí je propojena zahrádka s vnitřním prostorem.

O prázdninách jsem vyrazila na středomořský brunch a poslední v pořadí byl podzimní, v hlavní roli byla dýně.

Když byl hlavním tématem středomořský styl, tak podle toho vypadalo i sestavené menu, kde jsme ochutnali třeba krevety na česneku, spaghetti aglio olio, pečená filátka z pražmy, makrel, sardinek. Samozřejmě nechyběla čerstvá zelenina a ovoce. Aperol, víno, bublinky:) Nemohla chybět ani sladká tečka v podobě čokoládové fontány a čerstvého ovoce, créme brulee, tiramisu a dalších úžasných dobrot!

Pro děti byl přichystán mini bufet, který zahrnoval mini pizzu, oblíbené špagety a la Bolognesse, nemohl chybět kuřecí řízek, palačinky, muffiny a další.

Děti si tu užily spoustu zábavy na animačních programech. Je tu pro ně nachystaný dětský kulečník, stolní fotbálek a výtvarné dílny.

Na brunchi byla i live cooking station, kde kuchař připravil speciality přímo před zraky hostů, tentokrát to byl třeba rump steak, krevety na česneku, a další.

Výborný jídlo, pití, uvolněná atmosféra, co víc si v neděli přát!

Cena brunche zahrnuje nealko a alko (pivo a víno), nápoje včetně kávy a welcome drink.

Příští brunch je plánován na 21.10. – bude na téma zvěřina a Halloween.

Listopadový termín 11.11. se ponese v duchu svatomartinských hodů a v prosinci 9.12. je na programu adventní brunch.

Restauraci The Yard doporučuji navštívit i jen tak. Je tu krásný prostředí, skvělý jídlo, jo a bezproblémovej parking!

Restauraci The Yard najdete na Holandské ulici 12.

The Yard/ facebook