Krásky rády byste si dopřály opálenou tvář i v zimě? Nechcete však chodit na solárko a na dovolenou se nedostanete? Je tu super řešení. Samoopalovací voda Eco by Sonya.

Eco by Sonya je přírodní kosmetika z Austrálie, založena na kokosové vodě a aloe vera nebo kakaových bobech.
Voda na obličej je perfektní řešení pro přirozené opálení. Je to průhledná voda, která se nanáší prsty nebo vatovým tamponem. Můžete ji nanést před tím než jdete spát na očištění obličej nebo klidně ráno.

Face tan water vytváří přirozené postupné opálení, které je výraznější s každou další aplikací. Je na vás jak výrazného opálení chcete dosáhnout. Čím více vodičky nanesete nebo čím častěji, tím víc tmavnete.

 

 

Dělám to tak, že první den večer nanesu, ráno se vzbudím s lehkým opálením, takovou tou zdravou barvou. Za dva dny nanesu znovu a další den už je obličej viditelně hezky opálený. Opálení se dá opravdu hezky korigovat, takže záleží na vás, jaký tón bude pro vás ten nej. Voda nedělá fleky a pleť krásně vyhlazuje. K nanášení používám jemnou rukavici.

Samoopalovací voda na obličej obsahuje přírodní kyselinu hyaluronovou, mimo jiné umí snižovat produkci mazu mastnější pleti a napomáhá i tvorbě nového kolagenu uvnitř vrstev pokožky.  Voda je výborná i na mastnější typ pleti, protože léčí jizvičky, pupínky i zarudnuté místa a neucpává póry.

Z této vody jsem nadšená, protože opálení i barva jsou přirozené a nikdo by neřekl, že máte na sobě samoopalovák. Množství stačí tak málo, že vám voda vystačí možná i na rok, záleží, jak často ji budete používat.

Značka Eco by Sonya má samozřejmě více produktů, tato voda je její bestseller. Měla jsem možnost vyzkoušet i samoopalovací pěnu na tělo a je taky výborná.

Eco by Sonya zakoupíte na Ecopure.cz

 

Eco Pure.cz/ web