Hodně z nás si oblíbilo kosmetickou značku Rituals! Proč to tak je a proč byste ji měli vyzkoušet i vy, kdo ji třeba vůbec neznáte?

Všechny produkty Rituals jsou na  přírodní bázi a jejich vůně vytváří ti nejlepší parfuméři. V případě tělové řady jde o opravdový zážitek a relaxaci. Myslím, že v dnešní době si tento relax zasloužíme všichni, hlavně teď v zimním období a v předvánočním shonu ať ho můžeme prožít ve zdraví. Znáte to, ve zdravém těle zdravý duch a když jste v pohodě, tak vás jen tak něco nepoloží.

Já osobně mám nejradši produkty do sprchy, je to sprchová pěna a sprchový olej! Jde o úžasně voňavou kosmetiku, vůně si vybíráte podle toho, co voní zrovna vám a na výběr je hned několik řad. Tyto řady pak nabízí velký množství produktů, od krémů, po oleje, svíčky, bytové parfémy a tak dále. Takže pokud nějaké vůni opravdu podlehnete můžete vybavit sebe kosmetikou a domů si pořídit svíčky a parfémy. Jde o vůně čistoty, teda aspoň na mě tak působí.

Na fotkách můžete vidět právě zmíněné produkty z tělové řady s vůní Sakury, je to nejoblíbenější vůně.

V Brně máme kamennou prodejnu v Olympii a ve Vaňkovce, kde si vše můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Teď na Vánoce jsou k dostání i krásný dárkový sady, který si myslím, že potěší nás všechny. Jsou tu i pánské řady, kde najdete opravdový kosmetický vychytávky pro chlapy. A nebo můžete nakoupit v pohodlí domova na eshopu.

Rituals/ web/ eshop