Mám pro vás skvělou novinku! Včera se v Brně otevřel showroom Marka Obadala.

O jeho showroomu ve Zlíně jsem vám tu už několikrát psala. A teď si všechny krásné věci můžeme koupit u nás v Brně.

Marek Obadal je interiérový designer s dlouholetými zkušenostmi, do svých showroomů vozí překrásné doplňky, které pak při svých realizacích používá. Má svůj osobitý styl, který si oblíbil nejeden z nás. Pokud vás taky osloví můžete mít doplňky doma i vy.

V showroomu můžete pořídit originální kousky, které jen tak někde nekoupíte, jsou to zrcadla, lampy, vázy, designové stoličky, židle, koberce a mnoho dalšího. Svůj koutek tu má i stolování nebo koupelna. Vše hezky ladí tak, aby šlo společně kombinovat. Prim tu hrají přírodní materiály dřevo a kámen.

Pokud máte nějaký prostor, který byste potřebovali komplet zařídit a líbí se vám styl Marka, pak neváhejte a ozvěte se. Co se týče interiéru, ale i exteriéru, jako jsou venkovní terasy, v tom je Marek profík. Markovu práci jsem poprvé viděla v jednom hotelu, kde jsem se cítila úžasně právě díky tomu, jak byl zařízen a jaká pohoda z něj sršela.

Doma už mám i já několik doplňků z showroomu, ještě ze Zlína, a musím říct, že patří k takovým dominantám, čeho si člověk, který do prostoru přijde ihned všimne a takový věci dělají domov útulnější.

Showroom najdete na náměstí 28.října 14 v centru Brna.

Marek Obadal/ web

Marek Obadal/ facebook