Kam letos na Silvestra? Já už to mám několik let stejný, balíme tašky a vyjíždíme s dětma na hory. Máme rádi bílé Vánoce a ty většinou v Brně nejsou, a když už máme všichni volno, tak toho využijeme a zvedáme kotvy.

Silvestrovské oslavy nějak neprožívám, občas zábava vyjde, ale někdy to není nic moc. Však to znáte, záleží s kým svůj čas trávíte.

Vzhledem k tomu, že se mi před osmi lety zrovna na Silvestra narodil můj první syn, tak se mi kluky zrovna v tento den nechce opouštět a vyrazit za zábavou. Radši čas trávím s nimi, dokud to jde, za chvíli mi vylítnou z hnízda a půjdou si po svým.

Pro Vás mám tipy, kam v Brně na Silvestra vyrazit, pokud zůstáváte!

Nejdřív Vám napíšu svůj osobní tip, je to tak trošku jiný Silvestr než nezřízené pití:))

Silvestr v Maximusu

V Infinitu Maximus můžete prožít Silvestra v saunovém světě. Já už jsem takového Silvestra jednou vyzkoušela a byla to paráda. Jde o to, že se zabavíte a zároveň se zrelaxujete. Vstupenky koupíte na recepci. Více na webu Infinit.

IMG_8738

Silvestr v Sono

Užijte si poslední den v roce v electro-swingovém stylu! Na jednu noc vdechnete Sono Centru atmosféru elegantních tančíren a kabaretů. Zahraniční hvězda, živý band, naši skvělí DJs, lechtivé burlesque a mnoho dalšího. Zkrátka nestylovější Silvestr ve městě! Vaše smysly navíc poškádlí hravé burlesque duo The Dolls. K zachycení vzpomínek na poslední den roku 2016 poslouží stylový fotokoutek. Celkovou atmosféru doladí autorská projekce. Více zde.

IMG_8865

 

Silvestr v Butcher’s

Jedinečná a poslední událost roku v BUTCHERS – Silvestr party ve stylu Hollywood stars! Posledních pár vstupenek je v prodeji, tak neváhejte, ať vám neunikne příležitost, více zde.

IMG_8863

 

Silvestr na Flédě

Užijte si poslední den v roce 2016 ve velkém stylu v klubu Fléda, kde se můžete těšit na tři stage rozdělené podle různých hudebních žánrů. Aby byl pro vás letošní Silvestr skutečným zážitkem, doplní hudební vystoupení plné energie také videomappingem a skvělou světelnou show, více info zde.
IMG_8844
Silvestr v Bobycentru
Brněnský Silvestr hlásí návrat ke kořenům: Místem konání bude Boby centrum a těšte se hned na dvojitou zahraniční účast! Vice zde.
IMG_8843
Silvestr Monte Bú

Na ranči Monte Bú se pro Vás chystá western party s bohatým programem. Těšit se můžete na DJ Petra Zakopala, westernové atrakce, soutěže, bohatou tombolu, taneční show a spoustu dalšího, více info zde.

IMG_8864

 Tak správně vyberte!:)