Holky v The brows salon Brno mají pro nás hned po otevření přichystáno hned několik novinek! Jejich největší novinkou je nový Skin bar!

Zajít si sem můžete třeba na světelnou terapii, která účinně využívá koncentrovaného působení světla na pokožku pomocí LED diod a je určena k užívání široké škály nedokonalostí pleti a ke zpomalení jejího stárnutí. 

 

 

Terapie modrým světlem je typ světelné terapie, která se nejčastěji používá k řešení akné. Vlnová délka modrého světla má antimikrobiální účinek, díky čemuž účinně zabíjí několik druhů bakterií, které se mohou hromadit ve vašich pórech a olejových žlázách a způsobovat vyrážky. Léčba má také protizánětlivé účinky, což snižuje další příznaky akné, jako je zarudnutí.

 

 

Terapie červeným světlem pomáhá při odstraňování vrásek, zlepšuje elasticitu pleti a cirkulaci krve, zvyšuje produkci kolagenu. Vhodné je také pro zacelení pokožky po úrazech, operacích.

Žluté světlo redukuje hluboké vrásky, mírní zarudnutí pleti, zlepšuje kuperózu, podporuje buněčnou imunitu a správnou funkci lymfy.

 

 

Nebo si tu můžete dopřát ošetření BB Glow, jedná se o trvalé zapracování BB krému. Ošetření vydrží několik měsíců a je nebolestivé. Účinná látka se zapracovává dermaperem do vrchních vrstev pokožky.Účinná látka má rozjasňující efekt, redukuje nežádoucí pigmentaci, sjednocuje tón pleti a mnoho dalšího. BB glow se kombinuje s microneedlingem na který se používají speciální skin boostery, podle vybraného problému, který chcete řešit.

 

 

Další možností je ošetření pleti pomocí galvanické žehličky.  Můžete s ní svou pleť udržet ve formě, aniž byste musely nutně podstupovat chirurgické zákroky. Omlazuje pleť a vyrovnává vrásky.

 

The Brows Salon Brno/ facebook