Holky, nedávno jsem narazila na perfektní přírodní kosmetiku o které vám musím napsat!

Nikdy předtím jsem o ní totiž neslyšela a po vyzkoušení jsem z produktů fakt nadšená, objevila jsem ji u holek v The Brows salon Brno!

Přírodní a organická kosmetika Soaphoria má v základu rostlinné oleje, které jsou zpravidla lisované za studena, jen některé se získávají extrakcí. Obohacené květovými vodami, extrakty z léčivých bylin, blahodárnými jíly, minerály, éterickými oleji, medem a včelím voskem, vitamínem C a E, koenzymem Q10. Neobsahuje ropné deriváty ani žádné syntetické emulgátory, barviva, konzervanty ani umělé parfémy.

Takže si můžete být jisté, že si dopřáváte opravdovou přírodu. Já jsem zatím vyzkoušela čtyři věci a už teď vím, že budu v nákupu pokračovat, protože produktů mají strašně moc.

 

IMG_5644

Ricinový olej

Byl mi doporučen od holek, kvůli růstu obočí a řas. Protože jsem obočí měla trošku víc vytrhané, tak bych ráda, kdyby bylo hustší a širší, no a tento olej by tomu měl pomoct. Má samozřejmě daleko víc využití, můžete ho používat na vlasy, na obličej i tělo, má antibakteriální a protiplísňové účinky. Je hojivý, takže pokud máte nějaké jizvy nebo bradavičky, pomůže vám se jich zbavit.

 

IMG_5647IMG_5649

Mentolová limonáda – peeling

Úžasnej, voňavoučkej peeling, který vás dokonale povzbudí. Kombinace meduňky, mentolu a citronové trávy je jako stvořená pro vaše potěšení a probuzení, když se vám ráno nechce vstávat, tak si dejte sprchu s tímto peelingem a hned bude líp!:)

 

IMG_5645IMG_5646

Pěna na obličej

Výbornej produkt pro dokonale čistou pleť. Já mám typ se složením na mastnou pleť, kde je prášek s aktivním uhlím, ricinový a čajovníkový olej, olej z černého kmínu, který pleť dezinfikuje a další přírodní ingredience, které vám pomůžou k čisté, rozzářené a přitom matné pleti. Textura působí jako velmi jemný peeling. Používám každý den a je to znát! Doporučuju všem, kdo mají mastící se pleť.

 

IMG_5650

Královské sérum

Olejové sérum vytvoří dokonalou rovnováhu smíšené až mastné pleti. Říkáte si olej na mastnou pleť? Taky bych to dřív považovala za hloupost, přeci když se mi mastí pleť, tak ji v tom ještě nepodpořím. Ona to není pravda, když se zvolí správná kombinace přírodních olejů, tak pleti jen prospěje. Vyzkoušela jsem to na vlastní kůži a vřele doporučuji. Aplikuju ho na noc, takže ráno vstanete a pleť budete mít jako mláďátka:) Krásně vyživená, rozjasněná a pružná, radost pohledět.

Kosmetiku Soaphoria kupuji v The Brows salon Brno.