Při vašich toulkách po naší krásné jižní Moravě určitě oceníte tipy na fajn místa, kde se můžete výborně najíst, pobavit a nebo i ubytovat. Dnes to bude o jednom takovém.

 

 

V krásné vesničce Pavlov, která je od Brna vzdálená asi 40 minut se to v posledních letech hezky zvelebuje a vzniklo tu hned několik fajn nových míst. Jedním z nich jsou Sousedi Pavlov. Je to kavárna spojená s ubytováním.

 

 

Kavárna je moc příjemná, interiér v krásných barvách, připomíná mi podniky, které vídám u moře. Má to tu ten nádech, ale tak na mě působí celá Pálava. Atmosféra mi připomíná tu přímořskou, kdykoliv se tu ocitnu. Pavlov je hodně vyhledávaným místem, díky své poloze a vy, kdo sem jezdíte pravidelně určitě víte, že má své kouzlo, tak jako jeho okolí.

 

 

K Sousedům se můžete stavit třeba jen posedět na něco dobrého, mají tu na léto krásnou velkou zahrádku. My se tu stavujeme na jejich domácí limonádu a zmrzlinu. Nedávno otevřeli i dva apartmány, kde se můžete ubytovat. Apartmány jsou moc hezky zařízené, ve stejném stylu a barvách jako kavárna! Hned bych se šla ubytovat!:)

 

 

Místo je fajn i na různé oslavy a akce, terasa, je tak akorát veliká. Je tu i obchůdek, kde si můžete koupit víno a nebo třeba suvenýry z vašich cest.

Sousedi Pavlov/ web