Krásky, jak jsem vám slíbila, tak plním. Dnes mám pro vás soutěž o dlouhotrvající rtěnky 16H Lip Colour od české značky Dermacol. To proto abyste byly ještě krásnější než jste!:)

Jak už jsem zjistila, tuhle rtěnku používá hodně z vás a nedáte na ni dopustit, drží totiž jako přibitá!

Dermacol si teď připravil 11 nových odstínů. Jednu jsem si schovala pro sebe a o dalších deset se s vámi podělím. Nejsem rtěnkový typ, ale jednu tělovou barvu vyzkouším.

Odstínů je už opravdu hodně a každá z vás by si mohla vybrat ten svůj oblíbený. 16h Lip Colour je vlastně produkt 2v1. Nejdřív si nanesete barvičku a jako druhý krok je lesk a jemná péče pro vaše rtíky. Někomu se zdá, že vysušuje rty, myslím, že to se dá vyřešit lehce, a to nanesením balzámu na rty.

Budete moct vyhrát hned dvě rtěnky, jednu pro sebe a druhou třeba pro kámošku, mamku, ségru, nebo pro koho budete chtít!:) Vyberte z barev, které jsem pro vás zkombinovala a označte v komentáři spolu s jménem. Nejlepší by pro vás bylo, kdybyste se na ně v drogérce podívaly a vybraly odstín tam, přece jen fotky zkreslují.

A) Odstín 23, 16

B) Odstín 18, 20

C) Odstín 17,19

D) Odstín 21, 22

E) Odstín 15,24

Jaké jsou pravidla soutěže?

  1. Dejte lajk facebookovému profilu Lifestylebrno
  2. V komentáři pod fotkou na fb označ kámošku, pro kterou chceš vyhrát druhou rtěnku + písmenko s odstínem rtěnky, který se Ti líbí.

Hodně štěstí!!!