Zdravý životní styl vás baví, tak u něj zůstaneme. Minulý měsíc jsem vám psala, kam v Brně pro zdravé potraviny a článek měl úspěch. Jsou totiž místa, o kterých se jen tak nedozvíme a je to škoda. I já oceňuji vaše tipy na různá místa.

Ve Zdraví s Chutí seženete nejen zdravé potraviny, ale i zdravou, tedy přírodní kosmetiku. Tady myslím tu opravdu přírodní. Jsem její zastánce. A vím, že i vás zajímá. Proč na sebe a děti plácat chemii, když to jde i jinak. Samozřejmě pokud je to možné. Po mých osobních zkušenostech s různými značkami vím, že funguje. A hlavně mi to potvrzujete i vy a mé okolí.

Co vlastně znamená „přírodní kosmetika“?

Přírodní kosmetika, jak již napovídá sám název, je kosmetika vyrobená z kvalitních surovin dostupných člověku pouze a jen v přírodě. Obejde se bez chemických látek. Její účinné látky pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství nebo z volného sběru v přírodě. Není testována na zvířatech, protože se testuje na lidech.

V obchodě Zdraví s Chutí najdete širokou nabídku přírodní kosmetiky od různých značek. Pro dospělé i děti, na pleť, na vlasy i zuby.

Napíšu dnes pár vět ke kosmetice, která není moc známá, ale díky rostlince, která je v produktech použita, tak je výjimečná a dokáže i zázraky tam, kde nic jiného nepomáhá. Tato kosmetika se jmenuje ESI a je to italská značka s tradicí 30 let.

Na kvalitní výrobky s rostlinou Aloe Vera nedám dopustit. Už několikrát jsem pomocí produktů s Aloe Vera vyzkoušela detox, tedy užívala jsem je vnitřně a výsledky byly super. Měla jsem tenkrát kožní problémy, které zcela vymizely. A protože se mi osvědčila, tak jsem používala kosmetiku i na vnější použití. Kdykoliv mají děti nějaký problém nebo defekt na pokožce, používám produkty s aloe vera. Krásně se po nich všechno hojí. Ať už jde o spáleninu, to jsem vyzkoušela přímo na sobě, tak třeba bolavé bodnutí hmyzem nebo „silniční vyrážky“ u dětí. Ale i na zmírnění projevu ekzému a různých vyrážek.

Na rozdíl od jiných značek si výrobky ESI díky šetrnému zpracování zachovávají vysoký podíl účinných látek, které posílí vaši imunitu, urychlí hojení drobných ran a dodají výživu i té nejcitlivější pokožce. Důkazem a zárukou kvality jsou různé certifikáty přírodnosti, přísné kontroly a především nenahraditelné zkušenosti.

A my si dnes o dva výrobky od ESI zasoutěžíme!

Na vlastní kůži budete moct vyzkoušet Aloe Vera Gel – čistý gel na zklidnění pokožky! Teď na léto úžasná věc, bude se vám hodit.

Aloe Vera bělící pasta – aktivně pečuje o zdraví celé ústní dutiny a zároveň šetrně zesvětluje přirozenou barvu zubů.

Oba výrobky si vyzkouší dva z vás.

Pravidla soutěže:

  1. Dejte lajk facebookovému profilu LifestyleBrno a Zdraví s chutí
  2. Napište mi do zpráv na fb nebo na email tereza@lifestylebrno.cz, Odpověď na otázku: V jakém obchodním domě sídlí Zdraví s Chutí?

Hodně štěstí!

 

Zdraví s Chutí/ facebook

Zdraví s Chutí/ web