Dnes to bude zase něco o kosmetice, přesně řečeno o noční péči, takže maminky zbystřete! Vy mě asi nejlépe pochopíte, co to znamená, když máte nedostatek spánku.

Dostala jsme možnost otestovat tyto dva úžasný produkty od francouzské kosmetické značky Matis Paris!

Nejprve bych vám ráda v krátkosti tuto kosmetiku představila.

Matis Paris se řadí mezi profesionální a luxusní kosmetickou značku, která ve světě kosmetiky působí už více než 75 let. Patří mezi profesionály v oblasti salónních ošetření, avšak jejich přípravky si můžete dopřát i pro domácí péči.

Díky jedinečným produktům na přírodní bázi, speciálnímu protokolu, technikám a metodám kosmetických ošetření, udává značka vysoký salonní standard po celém světě. Nutno dodat, že přípravky neobsahují parabeny.

Měla jsem možnost vyzkoušet dvě noční péče – krém a masku.

image

Tyto přípravky jsou určené pro klienty, kteří touží po mladistvě svěží pleti a chtějí včas začít řešit prevenci stárnutí.

Noc je ideálním časem k regeneraci organismu, ale ruku na srdce, kdy se nám podařilo opravdu se pořádně vyspat, aby z toho měla naše pleť skutečný požitek? Brzké vstávání a naopak práce nebo zábava dlouho do noci, to vše nás připravuje o blahodárný spánek. Jakmile nám chybí, ihned se to projeví na unavené a špatně regenerované pokožce. Jak si s tím poradit?

image

MATIS Paris představuje první „spánek v kelímku“ – světle fialový krém, který stimuluje přirozenou regeneraci pokožky. Ta pak bude vypadat, jako by měla za sebou dlouhý a vydatný spánek. Krém není hutný, ale ani řídký, je takový akorát. Má moc příjemnou lehkou a svěží vůni. Už po nanesení cítíte příjemný pocit. Pokožka je sametová a rozzářená. Druhý den, když se na sebe podíváte do zrcadla, opravdu vidíte odpočatý obličej, pleť je čistá, jakoby vyžehlená a rozzářená.

Nanáší se večer na dokonale očištěnou pokožku obličeje a krku.

image

Druhým produktem je takzvaná „spací“ maska.

Jen 10% z nás má citlivou pokožku v důsledku dědičnosti. Ostatní ji získáváme vinou ne právě ideálního zacházení s ní. Naše prohřešky lze ale v krátkém časovém období napravit a citlivost buď radikálně omezit, nebo úplně odstranit.

Maska má jemnou texturu, která nezatěžuje pokožku. Nespornou výhodou této masky je způsob aplikace, díky tomu, že ji po nanesení nemusíte po určitém čase smýt, poskytne vaší pokožce mnohem účinnější péči a po celou noc zajišťuje intenzivní regeneraci a pronikání aktivních látek během celého spánku.

Naneste na dokonale očištěný obličej a krk tenkou vrstvu a nechte ji působit po celou noc. Používejte 1 – 2x týdně nebo dle aktuální potřeby.

Jsem v případě obou produktů nesmírně spokojená. Hlavně jsem ve velice krátké době viděla výsledky!

Kosmetiku Matis Paris zakoupíte v parfumeriích FAnn.

E-SHOP/FANN

MATIS PARIS/WEB