Jaké nám letos na jaře a v létě frčí šperky?

Zdá se mi, že se vše vrací k jemnosti. To už jsme mohli postřehnout minulý rok, kdy byly hitem vrstvené jemné řetízky. Tento rok se v nich bude pokračovat. Tento styl se mi moc zamlouvá, je ženský a můžeme si ho dovolit všechny. Méně je vždy více a tady stačí třeba jen jemný řetízek na krk s medailonkem nebo iniciály.

Mimochodem to jsou nejoblíbenější motivy, které můžete vídat. Je to zároveň klasika, která neomrzí. Pokud byste chtěli udělat radost někomu právě šperkem a zvolili byste řetízek s medailonkem nebo písmenkem, věřte, že nešlápnete vedle.

Letos se k nim přidají mušličky, které můžete vidět nejen na špercích, ale i na oblečení nebo třeba letních sandálech. Mušličky budou letos k vidění nejen ve své přírodní barvě, ale i pozlacené a postříbřené.

Prstýnky a jejich vrstvení je hitem! Jsou jednoduché a minimalistické, budou se vám i lépe kombinovat. Proto se nebojte vrstvení několika kroužků na jeden nebo více prstů.

U náušnic svůj velký comeback slaví větší kruhy, ty se budou vracet asi pořád! Někomu zkrátka sluší a byla by hloupost je nenosit.. Kruhy by měly být opět jemné, je jedno jakou velikost zvolíte, nesmí vám vadit. Hodně oblíbené je vrstvení náušnic a klipů na ucho.

Asi nic, co bychom doposud neviděli. Musím napsat, že tento styl je mi blízký, mám radši jemnost. Pokud na šperky moc nejste a přece se vám líbí, zkuste těchto pár jemných kousků, možná změníte názor!:)