V září se v Brně v Olympii otevřel krásný showroom se šperky Mooyyy! Je to česká firma, kde české návrhářky navrhují opravdu nádherné kolekce! Jde o minimalistické stříbrné šperky ruční výroby!

Značka v České republice funguje už od roku 2015 a můžete ji znát z Prahy nebo Českého Krumlova! Šperky jsou rozděleny do různých kolekcí, podle návrhářů a tématu, jedno mají ale společné, vždy je to ruční práce! Při výrobě jsou použity přírodní materiály jako jsou perly, semena Rudraksha nebo drahé kameny a láva. 

 

 

Věřím, že spousta z vás by tu našla vánoční dárky pro své nejbližší, a tak jsem vám nafotila pár kombinací šperků přímo na sobě. Jde o velmi vkusné kousky pro všechny generace za příjemné ceny. 

Mě tu nejvíce zaujaly perličky, které jsou nadčasové, na ruku, na krk, v sadě! Taky jemné náramky se surovými diamanty a zirkony v různých provedeních. Na ruce působí jemně, ale je to takový kousek, kterého si nejde nevšimnout a hodí se ke každé příležitosti. Je na výběr plno barev a kombinací. 

 

 

V roce 2017 připravila pro Mooyyy návrhářka Natálie Vicenová originální kolekci Elements, která se stala bestsellerem! Kolekce Elements je inspirována čtyřmi symboly elementů země, vzduchu, ohně a vody. Jsou to krásné medailonky na krk a na ruku, v sadě jsou pak i náušnice a prsteny.

 

 

Šperky od MOOYYY se dají krásně kombinovat, a tak můžete postupně dokupovat. Ráda podpořím české značky, má to smysl! Určitě i vám udělá takový šperk větší radost, když budete vědět, že tato nádhera byla vyrobena u nás a ručně.

 

MOOYYY/ web

MOOYYY/ fb