Maminky, dnes to bude hlavně článek pro Vás, protože budu psát o krásných přebalovacích taškách. To, že máme miminka neznamená, že rezignujeme na stylový kabelky a budeme sebou tahat nevzhledné přebalovací tašky! V dnešní době už jsou k mání opravdu krásné modely, které můžete využít i poté, co Vám drahoušci povyrostou!:) Ovšem nejdřív musí splnit daleko více funkcí, než jen kabelka na peněženku, klíče a pár našich nezbytností.

A protože už jsem dvojnásobnou maminou, tak můžu přidat i svoje zkušenosti. Určitě nám mamkám život ulehčí kabelky, které jsou uzpůsobeny, jak velikostí, tak praktičností. A kdo je umí navrhnout nejlépe? No přece samotné maminky! Ty totiž nejlépe ví, co vše je potřeba!

Přebalovací taška se po narození miminka stane naším společníkem a zároveň módním doplňkem na několik měsíců i let, proto by se nám měla líbit a hlavně musí být praktická. Eshop mimmo.cz nabízí několik druhů a stylů krásných tašek, kabelek i batohů.

IMG_2179 IMG_2181 IMG_2182 IMG_2186

Elegance a praktičnost to jsou kabelky Il tutto, tady nepoznáte zda-li jde o luxusní kabelku nebo přebalovací tašku. U této australské značky se dokonale pojí luxusní provedení s praktičností, kterou ocení každá maminka. Unikátní vyjímatelnou podšívku s kapsami lze snadno vyprat nebo jejím vyjmutím přeměnit přebalovací tašku v kabelku.

3336 286

Jednoduchý design a sportovní elegance značky Melotote vychází ze zkušeností jedné australské maminky, která velmi často cestuje. Malý přebalovací organizér vám usnadní přebalování miminka ať už jste v letadle nebo na vycházce v parku. Tašky lze shora snadno otevřít a svým praktickým uspořádáním jsou velmi přehledné.

 

5194 4138 3925 5230

Tohle jsou takové kabelky 3v1 s jedinečným systémem. Jmenují se PacaPod, každá z kabelek obsahuje dvě nebo tři vyjímatelné taštičky. Hygienické potřeb\ a jídlo jsou tak vždy dokonale odděleny. Všechny tyto tašky jsou doplněny karabinkami pro snadné uchycení na madlo kočárku.

 

 

2777 2780 IMG_2190 IMG_2176

Kabelky s originálním designem to jsou kabelky Pink Lining! Čtyři děti jsou mamince Charlotte inspirací pro vznik nových potisků přebalovacích tašek, jsou veselé, optimistické vzory oživí náladu i outfit. Tmavé kočárky povznesou do jiných dimenzí a rozveselí je.

Plno dalších tašek a kabelek nejdete na eshopu Mimmo.cz.

V Brně je máte možnost vidět teď na Veletrhu Baby, který se koná od 23. – 26.3. 2017 na BVV.

Pokud zadáte kód Lifestyle Brno, tak při nákupu na eshopu získáte slevu 15%! Sleva platí do konce dubna!

Mimmo.cz/ web